Резюме від 12 листопада 2018

Пивоваров Сергей Геннадьевич

Начальник нефтебазы, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
42 роки
Місто:
Світловодськ
Готовий до переїзду в:
Київ, Кропивницький (Кіровоград), Полтава

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

АДРЕСА
27503, вул. Кірова, 3
м. Світловодськ, Кіровоградської області
т.моб. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

ПРО СЕБЕ
Пивоваров Сергій Геннадійович, дата народження 17 грудня 1976 року. Одружений, виховую доньку.

ОСВІТА
В 1992 році закінчив Світловодську неповну середню школу №6.
В період з 1992 по 1996 р. навчався в Світловодському технікумі радіоелектронного приладобудування, закінчив з відзнакою. Набута спеціальність – радіотехнік 3-го розряду.
В період з 1996 по 1999р. навчався в Львівському пожежно-технічному училищі, закінчив з червоним дипломом. По закінченню училища, в 1999 році присвоєно кваліфікацію молодшого спеціаліста з організації протипожежного захисту.
В 2001 році підвищив кваліфікацію на факультеті №2 Академії пожежної безпеки України (м. Київ).

ДОСВІД РОБОТИ
В період з 1 серпня 1999р. по 23 червня 2003р. працював в 17-й Самостійній державній пожежній частині м. Світловодська. В червні 2003р. звільнився з посади старшого інженера групи державного пожежного нагляду за власним бажанням.
З липня 2003 року працював інженером з охороні праці ТОВ «фірма «Альянс-імпекс».
З березня 2004 року був переведений на посаду начальника товарно – сировинного складу легкозаймистих рідин ТОВ «фірма «Альянс-імпекс». В березні 2008р. звільнився з даної посади за власним бажанням.
З березня 2008р. по березень 2009р. працював на посаді заступника начальника відділу пожежної безпеки Корпорації «Богдан».
В березні 2009р., в зв’язку із скороченням штатів та ліквідацією відділу, був переведений на посаду начальника відділу пожежної безпеки ТОВ «Український автомобільний холдинг» м. Київ.
В лютому 2011р., в зв’язку із ліквідацією відділу пожежної безпеки ТОВ «Український автомобільний холдинг», був переведений на посаду інженера з пожежної безпеки ДП «Ярославь» м. Київ.
ТОВ «Український автомобільний холдинг»та ДП «Ярославь» - це підприємства, які входять до сфери впливу Корпорації «Богдан».
В травні 2011 р., в зв’язку з реструктуризацією підприємства ДП «Ярославь», звільнився із займанної посади.
З червня 2011 року займаюся управлінням та організацією роботи механічного цеху ( підтримання в належному стані автомобілів ДАФ, МАН, які займаються перевезенням нафтопродуктів, ремонт та налагодження залізничної колії, стрілочних переводів, матеріальне забезпечення проведення будівельних робіт на нафтобазі та ін.).


ПРОФЕСІЙНІ ВМІННЯ ТА ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Маю певний досвід в управлінні персоналом та надійної роботи товарно-сировинного складу легкозаймистих рідин (нафтопродуктів) щодо своечасного приймання та відвантаження нафтопродуктів, кількісного та якісного контролю нафтопродуктів, ведення клієнтської бази споживачів нафтопродуктів та організації технічної експлуатації будівель, споруд, обладнання складу, організації приймання та відвантаження вагоноцистерн, організації замовлення та відправлення нафтопродуктів автомобільним транспортом. Також маю певний досвід роботи у сфері забезпечення протипожежного захисту об`єктів, виконання нормативно-правових актів з охорони праці, СЕС, екології, метрології та взаємодії з контролюючими органами. Володію комп’ютером на рівні користувача. Іноземна мова – англійська зі словником. Стриманий, дисциплінований, наполегливий у вирішенні службових питань.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Фізично розвинутий добре, займаюсь спортом, маю водійське посвідчення кат. В.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: