Резюме від 26 травня 2018

Колодий Владимр Николаевич

Завхоз, управляющий, администратор, 12 500 грн

Повна зайнятість.

Дата народження:
4 грудня 1965 (52 роки)
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме.

Завгосп, керуючий господарством (обьектом).

Колодій Володимир Миколайович
не одружений (розлучений)
моб. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
українець
м. Київ, Оболонь, вул. Героїв Сталінграду, буд. 44
04.12.1965

Мета: Прагну працювати в компанії з високими стандартами трудової діяльності, застосовувати свій досвід в подальшій роботі, бути корисним компанії і внести свій вклад в розвиток бізнесу. Розгляну варіант придбання нової професії. Можлива робота в понадурочний час, відрядження.

Претендую на посаду: Завідувач господарчого відділу(завгосп),
керуючий господарством (обьектом),
адмiнiстратор.

Заробітна плата: від 12500 грн.
Освіта:
•1982-1987: Омське вище танкове інженерне училище, спеціальність – інженер з експлуатації та ремонту колесної та гусеничної техніки.
•1998-2000: Військовий гуманітарний інститут Національної Академії Оборони України, спеціальність – соціальний психолог-педагог. Закінчив з відзнакою.
Робота:
* серпень 2011 - по тперiшнiй час: фахiвець з органiзацii особистоi та майновоi безпеки ПП "Комсервiс-Безпека".
* Квiтень 2011 - серпень 2011: заступник начальника вiддiлу охорони ТОВ "Iнтерспорт".
•Листопад 2004 - по кінець березня 2011р.: начальник служби безпеки (контролю і охорони) спортивних супермаркетів торгівельної мережі „Спортмастер” в Києві.
•Квітень 2003 – Листопад 2004: начальник охорони – завгосп. оптового торгівельного приватного підприємства «Купава» (офіційного дистрибьютора відомих іноземних торгових марок).
•Червень 2001 – Листопад 2002: старший офіцер відділу служби військ та режиму штабу дивізії.
•Липень 1982 – Листопад 2002: служба в Збройних Силах на інженерних, командних, виховних, адміністративних та штабних (управлінських) посадах. Майор запасу.

Додаткові дані:
•Досвід підбору, перевірки та розстановки кадрів , організації, контролю та управління пілеглим персоналом; досвід роботи з технікою, обладнанням, документацією, матеріальними цінностями; досвід забезпечення захисту майна, персоналу, повсякденної безпечної діяльності підприємства; досвід проведення занять з професійної підготовки, інструктажів з ОП, ТБ, ПБ, службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, перевіряючими органами. Досвід організації і контролю прибирання і утримання приміщень та території в чистоті і порядку; організації контролю за станом та проведенння обслуговування і поточного ремонту приміщень, меблів, та офісної техніки і обладнання; досвід закупівлі, розподілу та контролю видачі і витрат госпінвентаря та матеріалів; контролю витрат електроенергії та води; Досвід планування, складання, контролю та оптимізації витрат бюджета господарства.
Досвiд обліку роботи автомобілів та водiiв, обслуговування та поточного ремонту машин, закупiвлi, облiку i використання та запчастин, пального i мастил, розрахункiв та оптимiзацii маршрутiв доставки товару.

Особисті якості: організаторські та аналітичні здібності; комунікабельність, наполегливість, цілеспрямованість, рішучість, висока працездатність, дисциплінованість, порядність, надійність, пунктуальність, принциповість, відповідальність; здібність до швидкого навчання новому.
Зовнішні дані: спортивна статура, презентабельний зовнішній вигляд, шкідливі звички відсутні.
Мови:
•Українська, російська, – вільне володіння.
•Англійська – базовий рівень.
Інші навички:
•ПК (на рівні користувача): Офіс (Word, Excel, Іnternet).
•Водійські права, категорії “В” та “С”.


Буду вдячний за будь-яку
вiдповiдь.

З повагою, Володимир Колодій


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: