- 9958
Як отримати впевненість у собі та як це допоможе в працевлаштуванні
Впевненість у собі — головний козир шукача, вважає Work.ua. Гірка правда в тому, що можна бути найталановитішою людиною в світі, але так нічого і не досягти, якщо не набратися сміливості й не заявити про себе світові.

Якщо ви клікнули на заголовок цієї статті, то відчуваєте брак впевненості в собі. Якщо ви клікнули на заголовок цієї статті, то скоро це зміниться. Адже Work.ua відшукав аж 3 методи, що допомагають позбутися невпевненості.
Хваліть себе вголос
Жахлива звичка невпевнених у собі людей — це картати себе за будь-який, навіть найдрібніший, промах, причому робити це вголос.
Настав час ввімкнути зворотний хід і почати говорити про те, наскільки ви класні. Припиніть критикувати себе і замість цього помічайте все, що у вас виходить дуже добре. Нехай це навіть доходить до абсурду: «У мене гарне волосся», «Я можу відмінно впоратися з приготуванням кави», «От я молодець, встигаю на автобус».
Логічно, що менше негативу і недоречної, зажорсткої критики йтиме від вас самих, то менше її стане у вашому житті.
Позбудьтеся шкідливого впливу
З власним негативом розібралися, а тепер озирніться навколо. Чи є у вашому колі спілкування люди, які звикли самостверджуватися за чужий рахунок? Такі люди — гірші за вірус, вони звинувачують у своїх і спільних бідах лише інших, завжди чекають на помилку і навіть не приховують задоволення, коли ви цю помилку робите.
Якщо хтось із ваших знайомих асоціюється у вас із репліками «Хто? Ти?», «Навряд чи це можливо», «У тебе не вийде», «Я так і думав», сміливо припиняйте або хоча б мінімізуйте спілкування з ними. Гарантуємо, незабаром ви відчуєте себе набагато вільніше й упевненіше.
Думайте про здобутки та плани
Секрет успішних людей в тому, що вони дуже цінують свій час і зусилля. Той, хто пам’ятає і пишається своїми найкрутішими досягненнями, всупереч очікуванням, не стоятиме на місці. Він йтиме вперед і будуватиме плани нових звершень. А коли є мета, про невпевненість просто забуваєш.
Пропонуємо вам взяти приклад з найуспішніших і скласти список своїх досягнень (хоча б за минулий рік) і цілей. Це не обов’язково повинні бути відкриття планетарного масштабу або надважливі винаходи, вони не обов’язково мають стосуватися бізнесу або кар’єри. Головне, щоб ці події були для вас значущими.
Запишіть їх або намалюйте — нехай ваші зусилля і прагнення знайдуть фізичне втілення. І не відкладайте на безрік, повісьте список або малюнки над своїм робочим столом. Нехай вони дарують вам силу і впевненість у собі.
Спробуйте застосувати ці методи в реальному житті. Це не дуже складно і може допомогти вам зважитися нарешті залишити нецікаву роботу, надіслати резюме, блискуче показати себе на співбесіді та знайти роботу, яка зробить вас більш впевненою, а значить, щасливішою людиною.
3 коментарі
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.