У листопаді минулого року ми перевели сайт на українську як усталену. Але зміни стосувалися лише інтерфейсу. Більшість контенту, незалежно від вибору мови, залишалася або лише російською, або лише українською. Та ми знали, що можемо краще!

Тому тепер усе, що ми пишемо, буде двома мовами: статті, новини, календар вихідних та святкових днів, розділ «Ким бути» — усе! Якщо ви вибрали для себе українськомовну версію сайту, ви бачитимете і отримуватимете лише матеріали, написані українською мовою. Так само все працює в російськомовному інтерфейсі. Усе, крім вакансій та резюме, адже цей контент пишуть самі користувачі.

До речі, якщо ви хочете завжди бути в курсі новин та свіжих порад, які виходитимуть двома мовами, підписуйтеся на наш Telegram-канал та сторінку Work.ua на Facebook!



486 коментарів

Владимир Коток 19.06.2019, 11:04
Слава богу. Еще бы государственный язык сделать двуязычным и война бы прекратилась.
Ірина Шевченко 19.06.2019, 11:22
война не из-за языка, а из-за имперских закидонов путина и населения одной страны
Игорь Мельниченко 19.06.2019, 19:01
Из-за такого [образа видалена модератором Work.ua] мышления, как у тебя, война.
Юлия Волянская 20.06.2019, 10:40
Я не знаю, що у тебе робиться у мізку (певно, що [образа видалена модератором Work.ua]), але війна у нас з росією тому, що їм потрібна вся Україна, а не тільки Крим та Донбас. А ти, як видно, тільки й чекаєш знову стати рабом кремля.
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:45
Так они давно империя с 1722 года и армия у них сильная....и гефть и газ.....и не бояться он никого.....
Лариса Михеева 19.06.2019, 12:07
Согласна
Лариса Михеева 19.06.2019, 12:09
Не с Ириной
конечно
Богдан Моргунюк 19.06.2019, 19:40
- Сказала Лариса и чмокнула фото путина :D
Юлия Волянская 20.06.2019, 10:49
Стопудово! Ось така вона - брендова "українка" ларисочка міхєєва. )))
Лилия Журавель 19.06.2019, 12:54
Не дай Боже!
Микола Румига 19.06.2019, 15:36
війна триває завдяки російському [образа видалена модератором Work.ua] які його підтримують
Anatoliy Olesh 19.06.2019, 22:12
угу а держава називалась би "малоросія" - ні дякуємо
Юрий Алексеев 20.06.2019, 01:11
слава богу!
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:22
В белоруссии уже давно два государственных языка и всех это устраивает!
Андрій Штепа 20.06.2019, 14:24
Ну звичайно, і білоруський знають одиниці, а років через 10 взагалі зникне як і країна окрема. Це цього і тут хочемо?
Юлия Волянская 20.06.2019, 15:42
Повністю з Вами згодна. Ось, як у Білорусі вироджується білоруська мова на користь мокшанської (це, боюся, чекає й Україну, допоки у ній живуть такі алєшкєвічі): https://styler.rbc.ua/ukr/tsirk/po-nashemu-govorite-po-russki-belorusy-ponimayut-1546419849.html
Олеся Велігоцька 09.07.2019, 12:26
Не белоруссии, а Белоруси. [образа видалена модератором Work.ua])) І Білоруси вже не знають і не говорять білоруською мовою.
Олеся Велігоцька 09.07.2019, 12:17
доки подібні Вам будуть жити в Україні - війна триватите
Татьяна, Поиск-Ника 19.06.2019, 11:25
Thank you! You are the best! ^)
Галина Карпишин 20.06.2019, 09:31
Це тоді дякую, коли б другою мовою тут була англійська а не язик мордору.
Виктор Семенюк, Агро-молсервис 19.06.2019, 11:32
Молодці.
Lanetskiy Denis, Protech 19.06.2019, 11:33
Державна мова українська, тому українською.
Сергій Олександрович, Хауз Бетон 19.06.2019, 11:34
Думка як громадянина, а не представника компанії.
Абсолютна двомовність сприймалась адекватно, на Вашому сайті, як українська і англійська.
Юлия Атаманчук, Eptisa Servicios de Ingenieria, S.L. 19.06.2019, 11:46
Це прекрасно!!!
Оксана, PPHU Koma Mariusz Kot 19.06.2019, 11:49
1. "Більшість контенту, незалежно від вибору мови, залишалася або лише російською, або лише українською." - лише російською!
2. "Нарешті! Абсолютна двомовність на Work.ua" - сором, а не новина... ще й розсилку зробили... Вас змусили!
Олександра Лєтова, контент-менеджер Work.ua 19.06.2019, 11:58
Оксано, дякуємо за відгук. Не лише російською. В нас багато статей українською, а у розділі «Новини Work.ua» вже декілька років пишемо новини лише українською мовою. А тепер ми ще й будемо дублювати усі матеріали двома мовами.
Юлия Волянская 20.06.2019, 10:55
Вибачте, ви так довго чекали можливості писати мовою окупанта, що тепер навіть не втримуєте своєї радості - "нарешті" ?! Ну, дякуємо, дякуємо, товаріщ лєтова, ви - типовий "туристический бренд", як назвав вас ваш Зе.
Алексей Вавило 20.06.2019, 16:51
ахахха))) +
Селивончик Валерий Семенович, Оптторг, ПП 19.06.2019, 11:51
Привосходно
Ніна Салата, Lycee français Anne de Kiev 19.06.2019, 11:54
Переводять сліпих через дорогу. А з російської на українську перекладають...
Ірина Міщук, Гранд Персона 19.06.2019, 11:57
Двомовність - українська та англійська. Оце було б правильне рішення! Подумайте на тим, як відмовитись від російської взагалі.
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 12:33
Наверное, вам только взять чемодан и уехать. Русскоязычные на Украине - в большинстве, нравится вам это или нет. И русский язык не истребить.
Петр Филык 19.06.2019, 14:10
Украинский в свое время истребили, почти. Так что воспользуйтесь своим советом, чемодан вокзал
Сергей Сукиясов 19.06.2019, 15:03
Успокойтесь Вы уже с этим "чемоданом", старо и бессмысленно! Надо объединяться и вместе поднимать страну, а не делить своих сограждан на русско или украино мовных - мы одна страна и будем сильны только единством! Ни к чему хорошему языковые распри ни в одной стране не привели. Так что будем умнее и не дадим ссорить нас по языковому признаку.
Юрий Текутьев 20.06.2019, 09:53
Вот это речь патриота,молодец!
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:28
Правильно...украинцы это двуязычная нация...и КИЕВ МАТЬ.ГОРОДОВ РУССКИХ!
Yroslav Kovalchyk 19.06.2019, 21:29
Українці мають свою мову,історію і Державу.А ЯНИЧАРИ МАЛАРОСКИЕ,ні мови ні гордості,тільки і вмієти стилитись під москалів,і кричати які ви ДУХОВЕННИЙ народ.
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:29
Янычары турецкие были, учи историю чувак....
Юлия Волянская 20.06.2019, 10:56
Ну, і куди ви, пахарєвская, пропонуєте "уєхать" людині зі своєї рідної країни? Чи не у ваш мордор? То, може тобі самій вже давно час за порєбрік, до своїх?
Наталия Холод 19.06.2019, 13:27
Отказ от русскоязычной версии - это призыв к деградации. У нас не настолько высокий индекс HDI чтобы уничтожить все достижения
Юлия Волянская 20.06.2019, 17:05
Говори про себе, а не про всіх, ОК? Якщо ти без мокшанської деградуватимеш, то ти собі лестиш - ти з народження така.
Никитенко Александр, Профи-Топ, шиномонтаж 19.06.2019, 11:59
тут і по всій Україні мае бути лише наша мова бо вона наша а не українська ... затямте собі на решті вона наша мова ... бо це як спадок від пращурів до нащадків ...
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 12:33
Люди имеют право, живя на своей земле, говорить на языке своих предков. Предки многих украинцев - русскоязычные, давайте не забывать.
Петр Филык 19.06.2019, 14:13
Славяноязычные. И предки многих русских находились в Киевской Руси.
Юлия Волянская 20.06.2019, 10:58
Це щось новеньке у області філології. )) Думаю, це переосмислення набутків товаріща жиріновского, да, пахарєвская?
Любовь Козаченко, Інтертехно груп, ТОВ 19.06.2019, 11:59
В пылу спора люди часто лукавят, выдают желаемое за действительное или намеренно называют чёрное белым.
Изучение частных объявлений - лучший способ понять на каком языке люди общаются друг с другом в реальности.
Лилия Дегтярь 19.06.2019, 11:59
Мы живем в Украине и язык в Украине украинский и мы должны постепенно переходить на этот язык. Поэтому документы д.б. на украинском.
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 12:31
А в Канаде - на канадском, в Швейцарии - на швейцарском и т.д.? Не писали бы ерунду. Язык не определяется через название страны. Или в Советском Союзе все говорили по-советски?
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 13:59
В союзе все образованные люди говорили на русском и грамотно причем..ну если конечно он не из глухого кишлака аула или села...
Петр Филык 19.06.2019, 14:15
В Китае на китайском, в росии на русском(хотя там куча народностей с разными языками)
Оксана Гончаренко 19.06.2019, 17:48
Насчёт китайского вы погорячились ) путунхуа официален только в континентальном Китае, а есть ещё Макао и Гонконг, где говорят на кантонском. А есть ещё региональные тибетский и монгольский языки
Лариса Михеева 19.06.2019, 12:06
Супер
Олексій, БудТер'єр, ТОВ 19.06.2019, 12:17
Нарешті.
Мирослав Николаенко 19.06.2019, 12:28
Вітаю!! І не соромно вихвалятися звісткою про україномовну версію сайту в УКРАЇНІ. Випийте холодної води і замисліться, добродії. Ви просто підготувалися до вимог законодавства.
Особисто я сприймаю це як величезний мінус ваших маркетологів чи інших осіб, кому прийшла ідея розповсюдження такої звістки.

З повагою, Мирослав.
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 12:29
Мирослав, мовный закон вступает в силу лишь в июле, если его к тому времени не отменят. А уважать русскоязычное население надо, раз уж оно является большинством в нашей стране.
Мирослав Николаенко 19.06.2019, 12:46
Дякую, я прекрасно знаю, коли і набирає чинності закон, от і кажу, що підготувалися до вимог закону. До цих пір не було україномовної версії - це повага до «большинства»? Чи не так, Оксано?
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 13:36
Я Оксана.
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:31
Это точно, я хоть украинец но русскоязычный и требую уважать.мой выбор...
Юлия Волянская 20.06.2019, 15:54
Ти НЕ українець. І ти НЕ живеш у Києві. Гугл такий гугл...
Андрій Штепа 20.06.2019, 14:33
Глибоко поважна більшість, так чого Ви обурюєтесь тим що видали закон який захищає українську мову, мову меншин як Ви вважаєте. Ой як не толерантно, з кого приклад берете?
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 12:28
И как же получать рассылки на русском?
Дмитро (модератор Work.ua) 19.06.2019, 13:09
Оксана, рассылка формируется на том языке, который выбран в учетной записи пользователя.
Чтобы получать рассылку на русском языке, измените язык в учетной записи. Для этого в правом верхнем углу выберите "Русский".
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 13:38
Есть, спасибо!
Татьяна Зуб 19.06.2019, 12:31
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВАМ! Ваша команда супер молодці!!!
Наталья Шувалова, Филин 19.06.2019, 12:31
Очень здорово.
Костянтин Третяк 19.06.2019, 12:36
Погана новина. Занадто багато поваги до мови окупанта. Он в коментарях зразу видно інфікованих руссским миром...
Оксана Пахаревская 19.06.2019, 13:39
Это не "мова оккупанта", а язык большинства коренного населения Украины.
Олександр Володимирович 19.06.2019, 13:51
70% в країні розмовляють українською мовою, де тут більшість? Чи ви людей із райцентрів, смт. та сіл - людьми вже не вважаєте?
Дмитрий Маевский 21.06.2019, 20:26
70%? Желаемое за действительное.....
Петр Филык 19.06.2019, 14:17
Вы такое же коренное как дагестанцы в москве.
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:34
Ну а в Канаде между прочим тоже двуязычие английский и французкий и там уважают выбор франкоканадцев.....
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:09
Канада - країна емігрантів, якщо ви у курсі. Спочатку її окупували французи, згодом - англійці, тому вона двомовна. І взагалі не існує "канадської мови". А в Україні є українська мова, яка народилася із старослов'янської, іншими гілками якої є інші сучасні слов'янські мови. У Польщі говорять польською, в Україні - українською. Наразі йде війна з росією, то саме зараз російська мова є мовою ворога, і прогинатись під окупанта я вважаю зрадою. А тих, хто як брендова туристка пахарєвская, виголошує тут промови і жене україномовних з України, треба важати ворогами України. Однозначно.
Мирослав Николаенко 19.06.2019, 12:37
Вітаю!! І не соромно вихвалятися звісткою про україномовну версію сайту в УКРАЇНІ. Випийте холодної води і замисліться, добродії. Ви просто підготувалися до вимог законодавства.
Особисто я сприймаю це як величезний мінус ваших маркетологів чи інших осіб, кому прийшла ідея розповсюдження такої звістки.

З повагою, Мирослав.
Андрей Бондарук 19.06.2019, 12:47
маш хөгжилтэй мэдээ
Лилия Журавель 19.06.2019, 12:50
Краще б замість російськомовного зробили англомовний.
Наталия Холод 19.06.2019, 13:41
Лучше не уничтожать плоды и достижения прошлого, а развивать - новое. "Новое" - это писать всё на трех языках: украинском, английском, русском. В Швейцарии четыре языка и все живут мирно.
Олександр Володимирович 19.06.2019, 13:49
Наталия Холод, бо в Швейцарії немає поруч окупанта
Петр Филык 19.06.2019, 14:18
Мне английского и украинского достаточно.
Мария Демчук 19.06.2019, 12:58
Дуже добре, що Ваш сайт став україномовим. Необхідно скрізь підтверджувати свою ідентичнісь, а мовою особливо!
Ирина, Медицинский центр здоровья 19.06.2019, 13:05
Насправді ведення сайту мовою окупанта-то ганьба. Ідея з англійською версією сайту-чудова! Замисліться і йдіть в ногу з часом.
Андрей Гащенко 19.06.2019, 13:18
Російською мовою!
Наталия Холод 19.06.2019, 13:22
Можливо це добре, якщо себе не тільки хвалити, але і виконувати взяті зобов'язання з надання сервісу за підписками здобувачів
Давлат Шаназаров, Yashar 19.06.2019, 13:22
Super!!!
Оксана Мазурак 19.06.2019, 13:23
Дякую за україномовну версію сайту
Олексій Тітов 19.06.2019, 13:26
Дякую
Дмитрий, Стиль П 19.06.2019, 13:26
Хочется поблагодарить за возможность получать информацию и полноценно работать на русском языке, ведь это язык 40% населения нашей страны, т.е. практически половина всего населения.
Тем более, что часть 3 статьи 10 Конституции Украины дает нам на это право)))
Артур Милін 19.06.2019, 13:29
Дякую, за ваші зусилля в цьому напрямку.
Ярослав Романенко 19.06.2019, 13:37
Дякую! :)
Павел Маковский 19.06.2019, 13:40
Русский язык +
Антония Новак 19.06.2019, 13:43
Нарешті! Похвально. Так тримати! І дякую)
Юрій Гладун 19.06.2019, 13:47
Дякую, правильне рішення.
Кирилл Козлов 19.06.2019, 13:47
Дуже зручно. дякую !!!
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 13:48
Зачем мне ваш украинский язык ? если мой родной язык русский!
Петр Филык 19.06.2019, 14:01
Ехай туда где ваш родной государственный. А в нашей стране мы сами будем решать.
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:37
Я украинец и ты мне указывать не будешь. А если попробуешь то пойдешь в пень.....Я живу в Киеве, а ты в каком нибудь селе или пятихатке или умани....вот и живи там!
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:13
Ти не українець, ти або [образа видалена модератором Work.ua], або білорус. І ти - [образа видалена модератором Work.ua], якщо дозволяєш собі хизуватись тим, що живеш у Києві, зайдо!
Назaр Крижанiвський 19.06.2019, 15:00
А нащо китайцям ваш "русскій язик", коли у них рідна мова путунхуа? Спитаєте, до чого тут китайська? А до чого тут російська, коли ми в Україні?
Оксана Гончаренко 19.06.2019, 17:56
Выше уже писала про Китай, что это не лучший пример. В Китае говорят на 292! языках. И путунхуа официальный язык даже не всей территории Китая, а только материковой ее части. Учите матчасть и не позорьтесь
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:39
Ну а в белоруси тоже почти все говорят по русски, и два государственных язык и все всех устраивает....
Олеся Велігоцька 20.06.2019, 11:01
Білоруси Білорусь, нажаль, вже [ненормативна лексика видалена модератором Work.ua].
Олександр Володимирович 19.06.2019, 13:48
з вас треба брати приклад!
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 13:49
Тем более что Гоголь это русский писатель и Шевченко большую часть свлей жизни жил в России, как и Гоголь....
Олександр Володимирович 19.06.2019, 13:53
[образа видалена модератором Work.ua], ти що тут забув?
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 13:55
Сiло яно i.есть сiло..В. Сердючка.
Олеся Велігоцька 19.06.2019, 16:01
Насмішили)))мокші такі мокші))
Александр Дмитраш 19.06.2019, 17:28
М.Гоголь письменник український і більше того український пророк як і Т.Шевченко .
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:42
А то что он большую часть.прожил в россии в санкт-петербурге, и писал по русски это как?
Олеся Велігоцька 20.06.2019, 11:02
фанат рашки, угомонись))
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 13:53
Я украинец и мой родной язык русский как и большинстаа киевлян, кстати как и у нашего президента...и я..прошу с этим считаться...А то у вас получаеться как принцип у фашистов “Радость через силу“”
Олександр Володимирович 19.06.2019, 13:55
якщо провести вибори - "яка мова повинна бути в країні", то 73% буде за українську, а вашого президента можете забирати з собою.
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:02
Ну и что? Моя воля, на каком языке говорю на таком говорить и буду! Я как жил в Киеве так и буду жить....и клал я на мнение села....Я работаю с китаем европой и россией..и мне мнение охлоса, до лампочки...
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:04
Или может ты меня заставишь говорить.на украинском? ну попробуй если зубы лишние есть!
Петр Филык 19.06.2019, 14:06
Это у вас так было, все эти годы, что же вы не считались. Теперь смотри как завопили. [образа видалена модератором Work.ua] руський притесняют. Не нравится, не уютно, чемодан вокзал. Могу скинуть на билет.
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:12
Это.тебе может в польшу пора? на украине с работй не густо, особенно в провинции...и киев не резиновый...
Олег Залізняк 08.07.2019, 13:05
Шановний, "на украине" навіть кияни не говорять. Який ти українець?
Анатолий Линейцев 19.06.2019, 23:39
Вот это верно !!!
Володимир Башкатов 19.06.2019, 14:05
Давно час
Анастасія Набокова, Майстерня карамелі, ТОВ 19.06.2019, 14:07
Це дуже важливо, шкода, що потрібно було чекати закон про українську мову щоб ви прийняли таке рішення.
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:10
Вы спадары из сайта Work.Ua вы все таки учитывайте мнение других пользователей сайта которые на украинском только что в школе говорили..все таки на русском общаеться и большинство других людей из стран СНГ....Толерантность.должна быть....
Дмитрий Дмитриев 19.06.2019, 23:04
Переключайтесь на русский, благо выбор есть, или вы абы гавкнуть?
Назaр Крижанiвський 19.06.2019, 14:11
До біса мені ваша російська. Робіть українську та англійську. Російська зайва.
Назaр Крижанiвський 19.06.2019, 14:12
P.S. я народився і виріс у Донецьку, тож всі "рюскагаварящіє" ідуть лісом.
Oleksa Oliinyk 19.06.2019, 14:12
Ви чудові, дякую!!!
Сергей Соколовский 19.06.2019, 14:13
Ваш бы опыт для державных мужей и депутатов. Пусть учатся, еще не поздно. А Вы -- молодцы!
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:13
Спадары вучыте лепей английску мову....
Сергей Соколовский 19.06.2019, 14:14
Так держать!
Дмитрий Белоножко 19.06.2019, 14:14
Укр [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] не нужен.
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:18
Кому нужен тот нехай размауляе..а кому нi. Накой это.надо! Как говорили так и говорят по русски, кстати в белоруси два языка государственных, и всех это устраивает, всех!
Наталия, Укртрансинтер, ООО 19.06.2019, 14:15
Дякуємо. Актуально. Дійсно, нарешті!
Владимир Алешкевич 19.06.2019, 14:15
Я был в голландии несколько раз и там 90% людей говорят по английский, и в ирландии тоже самое кстати......
Виктор Гонтарь 19.06.2019, 14:24
Вы, как всегда, на профессиональной высоте!
Вадим Дон 19.06.2019, 14:30
Предлагаю внедрить функцию машинного перевода резюме и вакансий
Ольга Гома 19.06.2019, 14:38
Thank you. Having a choice is important
Шахин Гасанов 19.06.2019, 14:42
Национализм, фашизм , русофобия ни к чему хорошему не привело в нашей стране
Потеряли крым , донецкую , луганскую области, что дальше?
Украина многонациональная страна
Вместе мы сила!
Вы как всегда умнички
Спасибо, что вы такие есть
С уважением Шахин
Денис Кузяев 19.06.2019, 17:46
Подписываюсь под каждым словом)
Ihor Protiven, Arteza 19.06.2019, 14:50
вот это дело!
Людмила Лепешкина 19.06.2019, 14:52
А можно мне не присылать больше никаких извещений с вашей помойки?
Дмитро (модератор Work.ua) 19.06.2019, 15:04
Людмила, мы отписали вас от рассылки, и вы больше не будете получать наши новости.
Iryna L Haugo, Biosadventures 19.06.2019, 18:00
Той, в кого сміття в голові, відірвавшись від одного смітника, негайно потрапляє в інший )))
Iuliia Streletska 19.06.2019, 14:58
How timely,

When do we get English options?
Дмитро (модератор Work.ua) 24.06.2019, 18:13
Luliia, Work.ua publishes news and articles only in Ukrainian and Russian languages. While we don't plan to translate them into English.

If you want, you can use the English version of the site. To do this, click on the "Русский" interface language and select "English" in the upper right corner of the site.
Станіслав Пензеник 19.06.2019, 14:58
нарешті!
Євген Храмов 19.06.2019, 14:58
Інтернет-ресурси поза політикою. Це добре!
Сергей Сукиясов 19.06.2019, 14:59
Спасибо! Вы - молодцы! Это пример цивилизованного и объединяющего подхода! Важно не на каком языке говорит человек, а что он вообще говорит!
Владимир Заикин 19.06.2019, 15:18
Надоели все эти языковые тёрки. Даёшь один единственный государственный русский язык!
Олександр Володимирович 19.06.2019, 15:39
Модератори, а чому у вас сепаратисти тут вільно себе почувають?
Олеся Велігоцька 19.06.2019, 15:44
Мокша обізвався))
Григорьев Андрей, Гобеленовый замок 19.06.2019, 15:20
Молодцы, сделали просто и правильно. Страна же двуязычная.
Iryna L Haugo, Biosadventures 19.06.2019, 15:25
Українською треба говорити не «перевели», а «переклали».
Олеся Велігоцька 19.06.2019, 15:26
Я проти російської мови взагалі на території України!!! Огидна мова "совка"!
Микола Румига 19.06.2019, 15:30
приємно бачити як рускоязичних бомбить, росєя вперед
Денис Кузяев 19.06.2019, 17:48
Пока я вижу абсолютное большинство ура-патриотов, которых корежит не по-детски.
Микола Румига 19.06.2019, 15:39
в принципі російської мови в Україні не повинно бути, потрібно брати приклад з росії, де української мови нема.
Игорь Лысенко 19.06.2019, 15:40
дуже добре. очень хорошо .и пусть они корчатся
Ігор Дмитришин 19.06.2019, 15:43
Ви найкращі! Успіхів та процвітання.
Наталия Бережная 19.06.2019, 15:43
супер супер супер
Олеся Велігоцька 19.06.2019, 15:49
Зробіть українську та англійську. Приберіть взагалі російську. Стільки можна цей совок терпіти!
Денис Кузяев 19.06.2019, 17:21
Главный [образа видалена модератором Work.ua] - это ты. При чем тут вообще английский язык, у нас что есть значительная часть англоговорящих, что за бред ты несешь, [образа видалена модератором Work.ua].
Денис Кузяев 19.06.2019, 17:58
Ох трудно модераторам с этой темой. Удачи. Не буду больше добавлять вам работы, а то без указания на уровень владения информацией отдельных индивидуумов, у меня не получается)
Игорь Мельниченко 19.06.2019, 18:58
Еще одна националистка. Какой ещё английский? Кого ты там терпишь?
Зинаида Богданова, Киевский шелковый комбинат, ЧАО 19.06.2019, 15:54
Бажано отримувати інформацію українською
Олег Мороз 19.06.2019, 15:56
Дякую Вам )
Ольга Чупина 19.06.2019, 15:57
Супер)) Неужели к русскому языку повернулись? Аж не верится
Микола Румига 19.06.2019, 15:58
модератори, любителів рассєї потрібно банити. не забувайте, що через них йде війна, росія вбила більше 10 тис українців і анексувала Крим
Андрій Гуцько 19.06.2019, 16:03
Приберіть російську взагалі. Для чого вона вам?
Игорь Мельниченко 19.06.2019, 18:57
Еще один националист. Ты мозги включи, есть люди которым удобнее русский язык.
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:19
Прізвище зміни, манкурте.
Ростислав Софронов 19.06.2019, 16:04
Россия !== Русский Язык, кому не понятно - нету австралийского, американского, канадского, новозеландского языков - есть английский
Валентин Протоцкий 19.06.2019, 16:08
Доброго часу, шановна редакція!
Ви справді впевнені що звістка про виконання підприємством Закону України Про мову є новиною? Звертаю увагу! Виконання вимог Закону!!! Закону, Карл!
Зміни у функціоналі сервісу – так, новина.
Наприклад щоб користувачі бачили коли з їх лист прочитали; обов'язкова відповідь роботодавця на надіслане резюме; рейтинг відповідей роботодавців (чи була корисна відповідь). Це новина.
Виконання вимог Закону держави не є новиною.
Уляна, Орфей 19.06.2019, 16:08
Розчарована двомовністю... Сумніваюсь, що в якійсь цивілізованій країні є версія на ще одній мові окрім державної... Максимум - універсальна англійська...
Ростислав Софронов, Pluginus.net 19.06.2019, 16:19
Канада, Швейцария
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:21
Канадської мови ніколи не існувало. Швейцарія - нейтральна країна, її не обстрілюють та не окупують ні німці, ні французи, ні англійці, ні італійці. Хоча б це вам зрозуміло?
Iryna Pokydyuk 19.06.2019, 16:10
Це дуже добре! Дякую, що стараєтесь!
Луцька Світлана, Global, бюро перекладів 19.06.2019, 16:11
Нарешті !
Дякую! ))
Владислав Ткаченко 19.06.2019, 16:13
Англiйська потрiбна!
Юрий Ткаченко 19.06.2019, 16:17
Спасибо за русскую версию
Катерина Атдаєва 19.06.2019, 16:18
Не варто виставляти викравлення очевидного проколу, як досягнення. Українська мала бути завжди. Замість російської - корисніше б англійську додати.
Ферат Булатов 19.06.2019, 17:44
Цiлком з вами згодний. Але ж подивiться на коментарi. Жах! Ваш коментар найкращий, але вiн тоне у морi коментарiв «руськоязичних українцiв».
Светлана Баулина 19.06.2019, 16:24
на русском, пожалуйста!!!!!!
Yuriy Ilkiv 19.06.2019, 16:26
Молодці!!!!
Людмила Акулина 19.06.2019, 16:36
Наконец то! Здравый смысл берет верх над , мягко говоря, крайностями! Из-под палки прогресса не добьешься. Должен быть выбор, выбор осознанный! Нельзя жить по принципу: "Есть 2 мнения: одно моё, а второе не правильное". Это вечная война! А НАМ НУЖЕН МИР!!!! НАДОЕЛИ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИЕ ИСТЕРИКИ!!! МЫ ЖИВЕМ В УКРАИНЕ, ЛЮБИМ УКРАИНУ, ЗНАЕМ, ПОНИМАЕМ И ЦЕНИМ УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК, но хотим, чтоб слышали и людей, говорящих на русском языке, не только снисходительно разрешали нам говорить в быту на русском, а как Вы, давали право выбора! Спасибо!
Володимир Дельбін 19.06.2019, 18:37
Услышь донбасс?
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:25
Та балакай якою хочеш, хто тобі це "снисходительно разрешали", що ти мелеш?! А сайт - це певний рівень засобу масової інформації, як і ТБ, і повинен виходити виключно державною мовою, а не підлаштовуватись під сепарів.
Валентин Буденко 19.06.2019, 16:36
Мы живем в Украине а не в России.
Константин Самарин 19.06.2019, 16:55
Чего ж тогда на русском пишешь?
Людмила Акулина 19.06.2019, 17:13
Щиро дякую за зауваження! Але вiзьму на себе смiливiсть вiдповiсти на це наступним чином: наша спiльна краïна - Украïна. Чудова, щира, неповторна! У кожнiй краïнi, як в родинi, можуть бути своï особливостi. В Украïнi мовне питання можна визначити, як особливiсть. Не спекулювати на ньому, вирiшити його, надавши право робити вибiр кожному громадяниновi та закiнчити цi всi безплiднi балачки, що можна окреслити, як шлях до безоднi. Дякую ще раз, за Ваше зауваження. Нехай скорiше прийде мир та порозумiння мiж нами, УКРАÏНЦЯМИ!!! I тодi нiхто - нi вороги, нi "друзi" не зможуть нас подолати! Слава Украïнi!!!
Вікторія Рогожина 19.06.2019, 17:16
Героям слава!
Маргарита, Enso 19.06.2019, 16:38
Щиро вдячні за корисну інформацію. Натхнення в роботі!
Світлана Орленко 19.06.2019, 16:41
Куль!!!
Александр Токарь 20.06.2019, 07:32
Світлана Орленко= Чур!!
Александр Пашковский 19.06.2019, 16:51
Специально наугад взял десяток сайтов с доменом .ca (Канада). На шести из них была возможность переключиться на французский язык. Это при том, что доля франкоговорящего населения всего 22%. И ничего, живут себе мирно.
К слову, у нас 27% русскоговорящих, но по факту, думаю, больше. Сдается мне, в Украине явно проблемы с национализмом, раз такая бурная реакция на двуязычность.
Александр Пашковский 19.06.2019, 17:18
В продолжении темы. 27% взяты из исследования центра Розумкова 2016 года, которое не охватило Крым (о чем сказано в информационных материалах исследования), и как мне кажется, оккупированные территории Донецкой и Луганской области. Это так, если вы все еще считаете эти территории частью Украины. Так что можно говорить о куда большей проценте русскоговорящего населения.
Второй момент из того же исследования. Цитирую "Лише в Західному регіоні частка тих, хто назвав
рідною мовою українську, близька до частки тих,
хто розмовляє нею вдома. У всіх інших регіонах
частка тих, хто переважно спілкується вдома українською мовою, менша, ніж частка тих, хто визнає
її рідною".
То есть те, кто назвал своим языком украинским далеко не всегда на нем разговаривают. Так что фактически процент русскоговорящих становится еще больше.
Денис Кузяев 19.06.2019, 17:44
Полезная информация. Задолбали кучки неадекватных политиков, которые уводят внимание народа от реальных проблем, прикрываясь псевдопатриотизмом еще больше разделяя страну, спекулируя языковой проблемой наращивают себе политический капитал, тем самым еще больше разделяя страну, в то время как другая незначительная, но оголтелая прослойка недалеких, а то и вовсе психически нездоровых людей, которые могут запомнить всего лишь несколько тезисов, воспроизводимых ими к месту и нет с завидной регулярностью, начинают самоутверждаться на этой теме, тем самым еще больше усугубляя внутренние разногласия среди украинцев. Но я все еще верю, что в Украине намного больше адекватных и умных людей, которые понимают кто и для чего эти вопросы выводит на первый план и что за ними пытается скрыть, при чем не важно на русском или украинском они общаются, главное чтобы не на суржике)
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:33
Як би Україна стільки років не потерпала від російського гніту, то ні про яку російську мову тут і згадки не було. Цю заразу насаджували силоміць вже триста років (дякувати боді хмелю), і у когось вже мозок перелаштувався генетично. І шкода, що повернення гордісті за рідну мову буде йти дуже повільно, поступово витісняючи мову рабів та вічних наших окупантів. І кожен російськомовний українець, який вважає себе патріотом, має змогу нарешті пишатися тим, що в нього є власна, українська, і потроху тренуватися розмовляти нею. Вичавлюйте з себе раба по краплі, як вчив російський класик.
Олеся Велігоцька 19.06.2019, 17:34
У нас велика проблема з сусідньою країною [образа видалена модератором Work.ua] і [образа видалена модератором Work.ua] громадянами України, які народилися в "совку" та виховані "совковими" батьками. Дійшло?
Денис Кузяев 19.06.2019, 17:54
Чем ты от "совка" отличаешься? Менее образованная? И кто интересно "мордував" украинских граждан, случайно не их соседи, а может даже твои предки писали доносы? Выключи телевизор и думай своими мозгами, если они есть.
Денис Кузяев 19.06.2019, 18:01
А твои родители "совковыми" не были? Наверное всю жизнь их расстреливали и заставляли по русски говорить.
Константин Самарин 19.06.2019, 16:55
Правильно и полезно.
Андрей Степаньков 19.06.2019, 16:55
Спасибо. Мне пожалуйста на русском языке.
Вадим Огиенко 19.06.2019, 16:56
А якого це біса тут саме російська мова? Чому не англійська? Або німецька? Урду врешті-решт, нею розмовляє більше людей, ніж російською. Як жеж остогидло бачити отаке плазування перед окупантами.
Игорь Мельниченко 19.06.2019, 18:54
Еще один националист. Что ты тут людей стравливаешь? Тебе кто-то запрещает говорить на украинском?
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:37
А націоналіст - це погано? Ось ти, наприклад, російський націоналіст, і тебе ще ніхто не вбив за це. Хоча саме ти намагаєшся "людей стравлівать".
Ферат Булатов 19.06.2019, 17:12
Почему-то многих людей заботит судьба русскоязычных «украинцев». А они не подумали о тех русских, евреях, представителей других наций, которые будучи гражданами Украины, живя в Украине при Кучме, Янике, а теперь вот при Зелике, приложили усилия и вложили душу в изучение украинского языка, отстаивали в быту и на работе Украину и украинский язык? О них они не подумали? Не подумали. Какая может быть мотивация у этих русских, евреев, грузин, армян… поддерживать Украину и дальше, если они воочию видят, что оказывается, можно было и не учить украинский язык, что оказывается можно быть «русскоязычным украинцем»? А никакой мотивации.
Пишу сейчас на русском, потому что НИКАКОЙ мотивации писать, говорить и читать на украинском языке у меня нет. Мотивация говорить писать и читать на украинском языке появится только тогда, когда Украина станет двуязычной: украино и англо язычной страной.
Вікторія Рогожина 19.06.2019, 17:15
Багато в чому ви праві. Думаю, ми маємо це витримати, пройти і цей зелений тест. Все буде Україна - тримаймося разом!
Ферат Булатов 19.06.2019, 20:12
Та скільи ж можна, Вікторія? Як по колу якомусь Україна ходить. Так само було при Яніке, при Ющенко... Треба доводити очевидні речі...
Богдан Моргунюк 19.06.2019, 19:42
Глибокий коментар у Ферата
Ферат Булатов 19.06.2019, 20:01
Дякую, Богдане.
Вікторія Рогожина 19.06.2019, 17:13
Це добрий знак! Будемо дружити!))
Мар'яна Кошарська 19.06.2019, 17:14
А ЧОМУ ви радієте??? Використанню мови окупанта???Текст повинен бути: "Нарешті! У нас все українською!!!" Ганьба!!!
Ольга Січкар 19.06.2019, 17:15
Фу такими бути.(((
Ферат Булатов 19.06.2019, 17:15
Это неправильно – в Украине называть всех украинцами. Это подход западных либералов, которые теряют свои национальные государства в угоду либеральной демократии и хотят, чтобы так же было в Украине. И это подход самоуверенных людей из ВО «Свобода», которые считают, что Украина должна быть «от Сяна до Дона и от Белого моря(это Архангельск!) до Чёрного моря», хотя у них под носом, в Киеве, по-сути, национальной украинской власти до сих пор нет. Пусть русский в Украине остаётся русским, еврей евреем, армянин армянином… Но если они говорят на украинском языке и поддерживают национальное украинское государство с титульной украинской нацией, то они, как представители своих наций, намного лучше для Украины и украинцев, чем «украинцы», которые не хотят говорить на украинском языке, смотрят пророссийские сериалы типа «95 квартала» и в любой момент готовы переметнуться на сторону «русского мира», лишь бы материально жилось лучше. Более того, представители русской (и других наций) вставшие на сторону украинской культуры и украинского языка – это страшный удар по поповско-советской Российской Империи.
Максим Вергун 19.06.2019, 17:17
Наступний крок - позбутися російської
Юрий Очиченко 19.06.2019, 20:36
Максим Вергун https://strana.ua/opinions/61331-a-vy-znaete-chto-za-razzhiganie-nenavisti-polozhen-srok.html
Ферат Булатов 19.06.2019, 17:17
В конце концов пусть хорват и серб, узбек и беларус, украинец и русский... говорят друг с другом на английском. Пусть русский или "русскоязычный украинец" говорит на английском в Украине, если уж ему так не хочется говорить на украинском. Английский язык -- это международный язык общения и он идеологически абсолютно нейтрален. И никаких проблем. Никаких нарушений прав человека. Посмотрите, несколько миллионов русских живут в Германии, Британии, Франции, США... и они не требуют там чтобы русский язык был государственным, а учат английский и уже многие говорят на английском. Почему же в Украине должно быть по-другому? Потому что русские -- это старший брат? Получается так. На самом деле, русских имперцев бесит то, что они в Украине по новому закону о украинском языке стали национальным меньшинством (как все другие национальные меньшинства Украины, вот так). До принятия этого закона, русские в Украине, фактически и юридически, были государственнообразующей нацией наравне с украинцами. А теперь русские -- национальное меньшинство в Украине. Вот русских имперцев и выворачивает от злости наизнанку. А такие как Зеленский и любители его "95 квартала" играют русским имперцам на руку. И не знаешь кто хуже. Хотя, кто хуже, давно сказал С. Петлюра: "Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди"
Игорь Мельниченко 19.06.2019, 18:52
Да.... бредятина однако.... такое мышление
Ферат Булатов 19.06.2019, 19:59
У меня физико-математическое мышление. Какое у тебя, не знаю. Но судя по твоему великодержавному хамству, ты явно принадлежишь "рускому миру". Скорее всего, тебя разозлили слова С. Петлюры. Вот ты и бесишься, "рускоязычный украинец".
Денис Семилетов 19.06.2019, 20:24
английский язык чаромутный, русский и украинский пока ещё истотные . Вряд ли в физико-математическое мышление способно что-то вразумительное промычать по поводу этих понятий. Если всё же спуститься к этому мышлению, то можно сказать что английский для обслуживающего персонала, которому много понимать вредно, славянские языки - языки когда-то свободных людей. Такие ярые фанаты дикого запада и противники русского в Украине давно бегают в вышиванках и поют гимн, а ты не можешь и пары слов связать на "piднiй мовi"))
Ферат Булатов 19.06.2019, 21:46
Денис Семилетов, ну вот ещё один представитель хамского "русского мира" выполз. 1) Физико-математическое мышление -- это высший тип мышления. Это максимум того, на что способен человеческий мозг. Это признают даже гуманитарии (умные и воспитанные гуманитарии, не такие как ты) и почтительно уступают дорогу технарям в этом вопросе(какое мышление выше). 2) "Чаромутный" английский или не "чаромутный", но именно он является международным языком общения и он в отличии от русского, идеологически абсолютно нейтрален. А русский язык, кроме обычных коммуникативных функций, ещё имеет идеологическую функцию проводника так называемого «русского мира». 3) Я могу и на украинском "пару слов связать", и на английском, и даже на турецком. Ещё я могу писать программы на C++, умею решать дифференциальные уравнения... много что ещё я умею и знаю. Я только одного понять не могу, почему на украинском сайте так много представителей хамского "русского мира"? Ты не в курсе? Может ты знаешь.
Юрий Очиченко 19.06.2019, 20:36
Ферат Булатов https://strana.ua/opinions/61331-a-vy-znaete-chto-za-razzhiganie-nenavisti-polozhen-srok.html
Ферат Булатов 19.06.2019, 21:55
Так тож "strana.ua", навiть не "krayina.ua". Там ".ua" тiльки для галочки стоїть. Це для "русскоязычных украинцев" сайт. Мабуть для вас? Я вгадав?
Володимир Бойко 19.06.2019, 20:45
Правильно кажеш. Тільки не «русские», а «россияне». Тому що до Русі вони не мають жодного відношення крім того, що коли вони були Золотою Ордою(до прийняття християнства, а потім почали тихенько красти історію назви і все інше), вони нападали на Русь
Анатолий Кавун 19.06.2019, 17:24
Дякую!
Martina Röder, Neanderklinik Harzwald GmbH 19.06.2019, 17:26
Чудово! Солов'їна мова чарівна!
Наталья Саенко 19.06.2019, 17:27
Молодцы! Огромное спасибо!!!!
Ферат Булатов 19.06.2019, 17:29
Вообще то, я когда то так говорил на украинском языке, что украинцы не верили, что я не украинец. Говорили мне, что я из Волыни. А сейчас не хочу прикладывать усилия, вкладывать душу, снова открывать словари, учебники, справочники. Потому что я вижу, что вот, как бы "украинский" сайт трудоустройства с официальным русским языком, вместо английского, вижу пророссийского украинца Медведчука, вижу миллионы украинцев, которые не хотят говорить на украинском, а вместо этого смотрят "95 квартал". Вы что, создатели этого сайта, этого не видите? Но вы же украинцы. Именно вы должны сделать этот сайт украино-англо язычным, без русского языка вообще. Если вы этого не делаете, то каково будущее Украины? Это очевидно. Будущее Украины с русским языком -- это прямо в пасть "русского мира". Если вам так хочется, что же могу сделать я? Ничего. Так что давайте, голову людям не морочьте и входите всей Украиной в РФ. Всё, не буду я больше здесь писать. Сколько можно вас поддерживать? Хватит. Идите вы в РФ.
Денис Семилетов 19.06.2019, 20:27
а на мовi слабо забалакать?
Ферат Булатов 19.06.2019, 23:00
Денис Семилетов. Я же тебя уже вроде послал интеллигентно, далеко и надолго. На русском послал. Тебе надо чтобы я тебя послал на украинском? Ты удовольствие получаешь когда тебя посылают на разных языках? У тебя весьма странный вид мазохизма.
Татьяна Шевцова 19.06.2019, 21:50
Какая глупость) Русский язык это не Россия, на Украине живут русско-язычные нормальные украинцы. Есть защитники Украины в окопах сейчас русско язычные. Защищать и погибать за Украину можно, а читать сайт на русском нельзя. Давайте не будем нагнетать и немного думать. И поступать согласно совести и не делать глупости. Национализм не помогал не одной стране в развитии и благоустройстве.
Ферат Булатов 19.06.2019, 22:53
Татьяна Шевцова. Нет, не глупость. Дело в том, что не надо было бы сейчас умирать и сидеть в окопах "русскоязычным украинцам", если бы их родители хотя бы с 2005 года стали говорить на украинском языке. Ведь если бы в Украине хотя бы с 2005 года украинская молодёжь вообще не смотрела мерзкий пророссийский "95 квартал" Зеленского, пророссийский КВН, а вместо этого молодёжь Украины говорила, писала, читала на украинском языке и учила английский, а русского вообще бы не знала, то никакого Майдана и Революции Достоинства не понадобилось бы, и Яник не пришёл бы к власти и Путин никогда бы не решился аннексировать Крым и поддержать ДНР-ЛНР. Большинство граждан Украины говорили бы тогда на украинском и английском языках, а Украина была бы вся украинской и уже бы была на подходе к НАТО и ЕС. И была бы сейчас молодёжь Украины гражданами Украины, а не фанатами "95 квартала".
Ферат Булатов 19.06.2019, 23:16
"Национализм не помогал ни одной стране в развитии и благоустройстве." Это в корне неверное высказывание. А Польша, а Прибалтийские государства, а Израиль? Эти государства стоят на плечах националистов. И Турция до прихода свёрнутого на всю голову мусульманского святоши Эрдогана стояла на плечах националистов, до сих пор стоит, но Эрдоган упрямо ломает эту опору на радость русским и другим врагам турецкой нации. А в России что? В России только говорится, что Россия многонациональная страна, а на самом деле, русские попы и российские ГБисты врут. Россия -- это Российская Империя с государственнообразующим русским народом-богоносцем, во главе которого стоит шовинистическая имперская РУССКАЯ православная церковь. Путин строит именно "РУССКИЙ мир". Кто может противостоять русским имперцам? Либералы не могут, мусульманское духовенство не может, только националисты могут противостоять Российской Империи, больше никто.
Bohdan Gatyla 19.06.2019, 17:34
Молодці! Так тримати. Все буде Україна!
Сергей Мойсеенко 19.06.2019, 18:08
Шановний! Україна буде лиш тоді, коли все населення буде розмовляти українською мовою, без варіантів.
Игорь Мельниченко 19.06.2019, 18:49
Бред полный. Из-за такого мышления и проблемы в обществе и между людьми. В Швейцарии четыре языка и это не мешает ей быть Швейцарией - богатой и успешной. А в Украине постоянно что-то и кто-то ей мешает быть Украиной.
Александр Путник 19.06.2019, 19:03
100 процентов!
Людмила Акулина 19.06.2019, 19:41
100%. Пока кто-то и что-то будет мешать, пока "хорошо будет там, где нас нет", пока не прекратят культивировать в нас надежды на мифическую счастливую жизнь может быть когда-нибудь в каком-то прекрасном сообществе, а точнее, пока мы сами не перестанем в это верить, ничего с места не сдвинуть. Может пора вилы, лопаты, грабли и т д, начинать применять по назначению: копать, сеять, строить и т д на своей родной земле? Разговаривать- не мешки ворочать. Ждем новых лиц, а смотришь иногда и просто ужасаешься. Человека, у которого другое мнение, новое лицо называет "нечистью"! Нужны новые лица, которые будут сшивать страну, развивать экономику, прекратят эту страшную войну!!!
Хватит нас разъединять! Даже если у людей разные мнения, надо от каждого взять конструктив, применить на практике, а не заниматься словоблудием, какой бы темы это не касалось, в т ч и языковой. И тогда в результате выиграет Украина, а соответственно, каждый из нас.
Володимир Бойко 19.06.2019, 20:40
Чому в Швейцарії так, а в Україні інакше? Та тому, що все життя нас виставляють малоросами, крадуть історію та присвоюють собі знамення «Русь». Якщо ми послабимо хватку то нас з‘їдять повністю за деякий час, і не буде вже України і ніхто не знатиме, що Росія це не Русь...
Александр Токарь 20.06.2019, 07:18
Володимир Бойко- вы ошибаетесь:уже нет украины...как и не было до 1917 года.. благодаря таким как вы *воинам света*=уничтожившим много мирных граждан Украины Донбасса Луганска и др.городов под предлогом: на нас напали оккупанты!!
Сергей Голубничий 19.06.2019, 17:37
Рожденные в СССР спасибо за Русский!Родной!
Сергій Котишевський 19.06.2019, 20:16
Я народжений, але не зомбований, я народжений, але не є ворогом Україні.
Александр Токарь 20.06.2019, 07:10
Сергій Котишевський 19.06.2019, 20:16
Я народжений, але не зомбований, я народжений, але не є ворогом ....рожденный - не значит сознательный...рожденный- не значит друг Украины...вы просто смертный как все мы...а вот дела и поступки ваши по отношению к Украине покажут кто зомби и кто враг..увидим позже.
Виктория Богус 19.06.2019, 18:07
Розумнички!!!
Тімур Мустафаєв 19.06.2019, 18:20
Не шліть мені нічого прошу
Дмитро (модератор Work.ua) 19.06.2019, 18:30
Тімуре, ми відписали вас від усіх розсилок сайту.
Anatolii Biliavskyi 19.06.2019, 18:22
Так це добре.
Володимир Дельбін 19.06.2019, 18:31
Молодцы! Многим сайтам в уанете нужно у вас поучиться.
Александр Корчемный 19.06.2019, 18:33
Супер! Щиро дякую!
Лилия Зубенко 19.06.2019, 18:37
Які ви молодці, що стали україномовні!!!
Андрей Снитко 19.06.2019, 18:57
Это замечательно!
Александр Путник 19.06.2019, 19:01
Наконец-то!
Віталій Левченко 19.06.2019, 19:09
Дякую.
Ірина Гузь 19.06.2019, 19:15
І це прекрасно! Сподіваюся, провідні компанії Вас наслідуватимуть. Набридло шукути кнопку "УКР" на сайтах великих компаній
Михаил Кругляк 19.06.2019, 19:21
Спасибо все устраивает.
Сергей, Al Faro 19.06.2019, 19:31
Українська мова
Александр Садуненко 19.06.2019, 19:33
Это очень здорово! Ребята, спасибо вам за вашу работу!
Анастасия Мишура 19.06.2019, 19:35
Прекрасная новость!
Богдан Моргунюк 19.06.2019, 19:41
Дякую, прекрасна новина! Російську можна тепер спокійно видалити ;)
Сергій Котишевський 19.06.2019, 20:13
+плюс!
Юрій Стародуб 19.06.2019, 19:41
Дякую за українську мову. Мова - душа народу.
Александр Токарь 20.06.2019, 07:02
Юрій Стародуб 19.06.2019, 19:41
Дякую за українську мову. Мова - душа народу...добавлю от себя : Язык - душа и разум Человека..выбор за вами..
Дмитрий Косьян 19.06.2019, 19:47
Супер!!!!
Виталий Кудрявец 19.06.2019, 19:48
Класс, супер!
У меня в общении преобладает русский, практики в украинском мало, с удовольствием буду пользоваться украинской версией сайта.
Но...
В английском практики,вообще нет, поэтому-"даёшь английскую версию сайта"!
Украина победит!
P.S. Я русскоязычный, мои права никто не ущемляет.
Юрий Чистяков 19.06.2019, 19:50
Зрада!
Микола Андросюк 19.06.2019, 19:54
Я хочу польською
Алексей Вергизов 19.06.2019, 19:56
Спасибо!!! Дякую!!! )))
Светлана Пересунько 19.06.2019, 19:57
Спасибо за понимание. Удачи
Олександр Овчар 19.06.2019, 20:11
Молодці!
Руслан Тищенко 19.06.2019, 20:12
Супер!
Сергій Котишевський 19.06.2019, 20:12
Краще був би тільки український!
Юрий Очиченко 19.06.2019, 20:23
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=205392.0;wap2
Юрий Очиченко 19.06.2019, 20:24
Сергій Котишевський статью 161 УК Украины почитай.
Роман Оксьоненко 19.06.2019, 20:16
Дякую пацани шо шось толкове робите для народу :) нехай ваша заробітна плата росте як спека у Києві!!!
Олександра Войцеховська 19.06.2019, 20:21
Супер!!! Дуже приємно!!!!
Юрий Очиченко 19.06.2019, 20:24
Отличная новость!
Руслан Кухар 19.06.2019, 20:24
Дякую, нарешті!
Але для стимулювання подання вакансій державною мовою можна ввести систему мотивації - якщо українською, то знижка 10% від стандартного тарифу, або націнка 10% за недержавною мовою, та 20% якщо російською ;)
Юрий Очиченко 19.06.2019, 20:25
Руслан Кухар статья 161 УК Украины. Ознакомься внимательно!
Руслан Кухар 19.06.2019, 20:28
Юрій, тикати незнайомцям ознака хамства або відсутності виховання!
Іван Олійник 19.06.2019, 20:35
До чого тут 161 КК,
закон про мову вже прийняли
так базікати тут своїм язиком нема чого,
не подобається мова то тут і є приклад дискримінація.
Александр Токарь 20.06.2019, 06:57
Іван Олійник= вам не нравится язык?так это и есть -дискриминация- моих Прав и Свобод с вашей стороны..читай:Кримінальний кодекс України
Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-161.htm ==так базікати тут своїм язиком нема чого,
не подобається мова....все просто Ваня....
Сергей Корнійчук 19.06.2019, 20:35
Это хорошо,правильное решение,всем как угодно,так и общайтесь...Ничего не вижу в этом плохого...
Володимир Бойко 19.06.2019, 20:35
Перепрошую, та російської не пивного бути і в помині. Цією мовою намагались і досі намагаються витіснити українську з вжитку та пропагандувати, що українська це мова села(малоросів).
Володимир Бойко 19.06.2019, 20:36
Не повинно*
Вадим Прутко 19.06.2019, 22:11
А это разве не так?
Ферат Булатов 19.06.2019, 23:27
Вадим Прутко, я вас не розумiю. Кажiть, будь ласка, українською мовою. Do you speak English? I would be glad to communicate with you in English if you like. Or, if you just don't want to speak in Ukrainian.
Ферат Булатов 20.06.2019, 00:19
Володимир Бойко. Подивіться на коментарі. Це просто жах. Як у пустелі наші голоси. Як у пустелі. :( Тут треба жорстка рука щоб ПРИМУСИТИ говорити українською мовою та англійською. Нема кому, просто нема. У початку 1990 років ще можна було примусити, тоді Росія була слабкою та Захід не був таким до нудоти ліберальним як зараз. Прибалти встигли, а українці -- ні. Це мабуть тому, що Прибалтика була у складі СССР з 1940 років, а Україна з 1918 року. А зараз, не знаю, не знаю..
Александр Токарь 20.06.2019, 06:44
Ферат Булатов=к вам вопр:Прибалти встигли, а українці -- ні...куда они =встыгли=?? и как они\ да и вы тоже\ сейчас про подлых *акупантоф* руських плачутся всему миру? да вы просто гоните пургу!
Ферат Булатов 20.06.2019, 10:31
Александр Токарь. Да знаю, знаю я, что если бы не русские, то все остальные нации и народы Земли перестали бы дышать и издохли, Солнце бы погасло и Океан бы высох.
Григорьев Андрей, Гобеленовый замок 19.06.2019, 20:38
Молодцы! Простое и правильное решение. Ведь страна двуязычная.
Сергей Корнійчук 19.06.2019, 20:38
Я считаю ничего в этом плохого нет,так что вы молодцы...
Николай Логачёв 19.06.2019, 20:39
Ну наконец то здравый смысл.
Іван Олійник 19.06.2019, 20:39
Ворк у вас як були статті російською так і залишились,
а з приводу (двомовності) якось не дуже ріже слух.
Валентин Криклевский 19.06.2019, 20:39
Нарешті, молодці!
Неля Гайдаш 19.06.2019, 20:39
Тільки українською мовою
Володимир Воротнюк 19.06.2019, 20:41
Тільки українською мовою!!!!!!!
Сергей Перцула 19.06.2019, 20:55
Молодцы!
Олена Соловйова 19.06.2019, 20:55
Дякую. Спасибо
Дмитрий Романенко 19.06.2019, 20:56
Все правильно, в Україні треба розмовляти українською:)
Инна, MAXIMA 19.06.2019, 21:01
спасибо
Сергей Саба 19.06.2019, 21:23
Приветствую!!!!!!!!!!!!...
Вадим Пятницький 19.06.2019, 21:34
Подивимось, подивимось... Мені досі вакансії "инженера" приходять в розсилках.
Александр Токарь 20.06.2019, 06:35
Вадим Пятницький- в укр языке нет и не было слова =инженер=...так что быть вам в о*жид*ании очень долго
Татьяна Шевцова 19.06.2019, 21:35
Спасибо. Мне удобно будет очень на русском языке)
Людмила Воробьева 19.06.2019, 21:36
Спасибо, очень хорошо.
Сергей Кривошапко 19.06.2019, 21:56
Я украинец. Но родной язык русский. Знаю украинский досконально. Но мне общаться легче на русском языке.
Ірина Накрапас 19.06.2019, 22:06
Дякую. Нарешті...
Anatoliy Olesh 19.06.2019, 22:11
https://www.screencast.com/t/v9steAkm що за малоросійство - фу
Марина Май 19.06.2019, 22:13
Двомовність ресурсу - це показник того, що власники та розробники сайту перебувають у реальному часі і відслідковують стратегічні тенденції подачі контенту. Так тримати!
Тетяна Бондарчук, Бондарчук Т.А., частное лицо 19.06.2019, 22:16
Так, нарешті! Як виправити мою аватарку, оцю Татьяну Александровну, буду рада підказці. Молодці!
Юрій Кулик 19.06.2019, 22:21
Все ок!
Виктор Стёпин 19.06.2019, 22:22
Дуже зручно
Андрей Осмачко 19.06.2019, 22:24
Молодцы!Хоть кто-то принимает правильные решения!!!!
Олена Ященко 19.06.2019, 22:33
Це надзвичайно) ви кращі))
Олег Козак 19.06.2019, 22:34
Ідіть на [образа видалена модератором Work.ua]
Сергій Перунов 19.06.2019, 22:55
Це абсолютне правильне рішення і не тільки з боку дотримання закону.
Вячеслав Маційовський 19.06.2019, 22:55
а чому - не абсолютна державність?! до чого тут рускій язик? в окупованій Україні? Ви що - частина рускава міра?
Анатолий Линейцев 19.06.2019, 23:57
В России добровольно живут более 5 000 000 000 украинцев - они что тоже оккупанты???
Александр Токарь 20.06.2019, 06:10
Анатолий Линейцев = они не оккупанты..они славяне...как и мы с вами...негоже делить один народ на части\ укры..белросы..русы..и т.д.\ это все делается специально для уничтожения славян
Александр Токарь 20.06.2019, 06:23
Вячеслав Маційовський : вы часть какого мира? украинского? так ведь нет и не было такого...печалька..язык сближает Людейпосредством общения а =мова= очевидно [ненормативна лексика видалена модератором Work.ua] всех..
Валерій Ковпак 19.06.2019, 23:08
Двомовність - це каліцтво. Бажано знати кілька мов, чим більше, тим краще, але державна мова одна, українська.
Александр Токарь 20.06.2019, 06:17
держава украина появилась на карте мира в 1917 году...спасибки большевикам...которых вы москалями называете..а =мова= вообще суррогат из языков нападавших на земли наших Предков Славян =викинги\шведы\немцы\французы\турки..мого их тогда было = и этот *компот* назвали =мова=...гордись!!!
Олеся Велігоцька 20.06.2019, 09:52
росіяни, ях предки, жодного відношення не мають до слов'ян. Совок головного мозку у когось! )
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:53
Не бреши про те, чого не знаєш! Мова наша не сурогат, а виток із старослов'янської, як і інші сучасні слов'янські мови. А держава Україна існувала вже у середні віки.Твої большевікі тут ні до чого, поменше мордорськими історіями захоплюйся. Перші мапи держави під назвою Україна з'явилися ще у 16 ст. Можеш хоч тут глянути, якщо цікаво: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/General_Depiction_of_the_Empty_Plains_%28in_Common_Parlance%2C_the_Ukraine%29_Together_with_its_Neighboring_Provinces_WDL79.png
Назaр Крижанiвський 20.06.2019, 12:45
Дуже наївно з Вашого боку припустити, що такі примітивні люди уміють читати складну історичну мапу, яка до всього ще й має південь, а не північ згори.
Юлия Волянская 20.06.2019, 13:08
Так, згодна, це наївно, але треба ж чогось починати просвітлювати мозок відсталорозумовим? Стосовно полюсів: це не до мене, а до складача мапи. )) Мова йшла про державу Україна, а вона як раз оголошена на мапі, і не большевікамі.
Олександр Романчук 19.06.2019, 23:11
Згоден на всі100% украінська моя рідна.
Лариса Матвіїв 19.06.2019, 23:11
Чудово! Нарешті!
Володимир Барановський 19.06.2019, 23:12
Все це добре... Не судіть один одного в коментарях.. Будьте мудрішими - Мир вам...
Денис Мищенко 19.06.2019, 23:23
Молодці! Підтримую! Дякую!
P.S.
І це Вам говорить людина з Донецька
Анатолий Линейцев 19.06.2019, 23:37
Володимир Бойко 19.06.2019, 20:35
Перепрошую, та російської не пивного бути і в помині. Цією мовою намагались і досі намагаються витіснити українську з вжитку та пропагандувати, що українська це мова села(малоросів)........................ Вообще-то это просто анти-РУССКАЯ пропаганда, но не против власти в России. Хотя исторически РУСЬ начиналась с мест, прилежащих к Харькову, Киеву и к другим городам Украины - И ЭТО ПРИЗНАЮТ, И ЭТИМ ГОРДЯТСЯ БОЛЬШИНСТВО ЗДРАВОМЫСЛЯЩИХ в России !!!
Теперь русский язык, по Вашему, должен стать мало... мало каким-то... А на этом языке предпочитают говорить даже коренные Украинцы. Что будем делать...???
Володимир Любецький 20.06.2019, 01:18
Ви національна меншина. Нагла, але МЕНШИНА.
До того ж, слово "русскій" вже давно і заслужено стало синонімом "терорист".
Александр Токарь 20.06.2019, 06:03
забей в гугле :государство Украина год создания...В каком году Украина стала государством?
После распада Российской империи 20 ноября 1917 года была провозглашена автономная Украинская Народная Республика, а в декабре 1917 года в Харькове — Украинская Народная Республика Советов. 9 (22) января 1918 года УНР провозгласила независимость. вопрос к вам : кто из нас =меншина=?? [образа видалена модератором Work.ua]
Юлия Волянская 20.06.2019, 13:11
Ти хто? Токар? Ось і шукай роботу за фахом, а не підробляй у ольгіно.
Дмитрий Беззапонный 19.06.2019, 23:49
Ребята вы лучшие! Наконец то люди перестанут выяснять кто что должен, або повынэн. Человек нажмет на каком ему языке удобнее читать и будет счастлив.
Андрій Ворощенко 19.06.2019, 23:52
Чудово! Нарешті! Дякую! Молодці! -:)
Виктория Макаренко 19.06.2019, 23:52
Дякую! Отлично!
Анатолий Линейцев 19.06.2019, 23:54
Кроме того хочу сказать что я, Гражданин Украины, русский по национальности уважаю любой язык, тем более государственный. Украинский понимаю разговорный, технический, научный, документальный, литературный, ... разных наречий западных, восточных. северных, южных ..., документы по работе готовлю "ВВЕРХ" на Украинском, но не разговариваю на украинском, чтобы не искажать его своим "акцентом". Почему-то кавказские и другие народности говорят с "акцентом" практически на всех языках и, при этом к ним никаких претензий, но если так начнёт говорить Русский - то он сразу же относится к категории "подлый москаль". ПОЧЕМУ
!!!!! ,????
Олег Власенко 20.06.2019, 00:35
Потому, что они не гадят, в отличие от русских!
Александр Токарь 20.06.2019, 05:59
это вы не -гадите-? а если найду? вам стыдно не будет?
Назaр Крижанiвський 20.06.2019, 12:52
Не вигадуйте дурниць. Немає нічого ганебного у тому, щоб учитися. Просто беріть і розмовляйте. Акцент з часом зникне. Нічого не робитимете - нічого і не зміниться.
Юлия Волянская 20.06.2019, 13:10
Підтримую!
Alexander Velkov 25.06.2019, 05:43
very nice. а если мне приходится (электромеханик) разговаривать на руски, ? технически всичко эднаково.
загрузка процессора начинается с команды АХ.
Вадим Тычинский 19.06.2019, 23:57
Хорошая новость, поддерживаю. это же просто удобство, исторически обусловленное, заметим. [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] должен быть искоренён везде.
Леся Левченко 20.06.2019, 00:09
Молодці!
Олег Власенко 20.06.2019, 00:28
А чому немає на шумерській мові?
Николай Инкогнито 20.06.2019, 00:34
давно пора!
Тетяна Карпович 20.06.2019, 00:42
Супер
Константин Миронюк 20.06.2019, 00:52
Спасибо что не оставляете без внимания такие детали в интерфейсе пользования саитом
Олег Власенко 20.06.2019, 00:55
Мова потрібна, щоб її чути, а не слухати!
Йосип Порохнавец 20.06.2019, 01:13
Лично я вам хочу виразить благодарность за вашу очень харошую работу!!Слава богу у нас вилна" Украина и у нас немае бути меншинства -меже народами жили месте виками и должни поважать друг друга как и било ранше при СССР"/до путинских переворотив и агитаций!!!Я скучаю по тих временам когда ми еше поважали друг друга".........
Юлия Волянская 20.06.2019, 11:57
Боже, що це??? )))))
Алексей Вавило 20.06.2019, 16:55
аааа)))) от халепа, заплутався в ЯЗЫКЕ
Юрий Алексеев 20.06.2019, 01:14
нужен русский нельзя всех все и сразу переводить на украинский! экономику переводите а не за языком бегайте!
Александр Токарь 20.06.2019, 05:55
что это? украина когда образована? в гугле написано:В каком году Украина стала государством?
После распада Российской империи 20 ноября 1917 года была провозглашена автономная Украинская Народная Республика, а в декабре 1917 года в Харькове — Украинская Народная Республика Советов. 9 (22) января 1918 года УНР провозгласила независимость. какой УКРАИНСКИЙ язык??вы думаете искажая славянский язык= получили в 1917 году государство и язык??
Петро Оскірко 20.06.2019, 06:39
Природня Українська мова, коріння від Київської Русі (не московії). Слов”янські народи розселились від Уралу до Балкан (не буду їх перераховувати) доречи руського як такого народу немає, були Дривлями, Поляни та інші, про руський народ вигаданий міф Московським шовінізмом з імперськими замашками. Відійдіть від Орди, Московії до сіх пір платить данину Чечні, а Ви про мову…..
Лілія Артемчук 20.06.2019, 08:35
Таке враження, що у вас взагалі освіти немає
Олексiй Вавiло 20.06.2019, 17:42
ну и [образа видалена модератором Work.ua].....
Гульнара Бас 20.06.2019, 05:58
Благодарю! Это очень мудро!
Виталий Чугай 20.06.2019, 07:16
пожалуйста на русском языке
Йосип Порохнавец 20.06.2019, 10:47
Лилия!Ето у вас что-то не.то!!!Ви коментар ставете а не розумиете :за шо!!тут не то обсуждаетса шо ви говорите"Тут закон про двомовнисть нарешти принято по закону наwork ua !!Коментари оставляем !Я хоть и нахажус на Вилной украине у вишенаписаних строках я не обижал ваш руский так званой мирний народ!"Я лично живу на Украине по националности :Угорец:жинка Украинка и ничого живем слава богу !!!"На закарпати много националний народ живем тихо мирно"Если ви знаходитес на Украине не обижайте Укр народ"ми вас не обидаем на Украине!Если знаходитесь В РФ живите но не лезте нам в душу!!!/Не ми напали на Украину!Не ми захватили:Крим, Донецк и луганск:Етого вам может бить и простит наш народ :но уж Бог вам етого нмкогда не простит"/Того шо убиваете наш народ:не желея даже дитей!!!!/Грабитье нашу страну!!!Если ви с Путиним:то идитье и розцелуйте его/А в нашу страну и в душу нам не лезтье!!!!!!
Йосип Порохнавец 20.06.2019, 11:17
ЕТИ ФАРШ ПАСПОРТА РОЗДАНИМИ ПРОРОСИЙСКИМИ ОКУПАНТАМИ НА ВРЕМЕНО ОКУПИРОВАНИХ ТЕРИТОРИЯХ!!!!ЧТО ТО РУСКИЕ НЕ СИЛНО РВУТСА ВИИЖАТЬ В РОСИЮ!!!ПОЧЕМУ непоедите родную гавань?Причина видачи етих паспортов внеочередно провокация !Откройте глаза народ не по любви до вашого народу" А шоб било за шо типа прийде захишати свой народ "которих сам буде тролить хитро убивать типа украина напало и тоди хоче ити напасть на наш народ!!!!Захишати типа свой народ !!!!/Иначе не знает как обвинить напасть на украину и начати полномаштабну войну!! За то можете теж хвалить вашего царя"(Ету хитрость иподлости не сможет повторить ни одна страна"!!!!
Степан Бойко 20.06.2019, 13:17
Хто це напісяв? Фууууууууууууууу...
Юлия Волянская 20.06.2019, 17:10
Цей чоловік - угорець. Але, якщо відкинути як він написав, а зрозуміти про що він написав, то це - справжній Українець!
Степан Бойко 20.06.2019, 20:50
То Ви його перекладач? Так перекладіть, щоб і я зрозумів.
Юлия Волянская 20.06.2019, 21:16
Ви серйозно? Ви не розумієте людини, яка намагається висловити свої думки нерідною мовою? А Ви скількома мовами володієте погано?
Ольга Рєзнік 20.06.2019, 07:17
Мне нет значения на каком языке читать я понимаю и русский и украинский,но лучше предпочитаю-русский,хотя сама украинка.Живу на Украине,разговариваю на украинском,когда надо и на русском.Вообще не в этом суть,МИР должен быть на земле,счастливы дети и все люди на планете!!!!
Галина Карпишин 20.06.2019, 09:29
Тоді треба хати в рашу!
Ігор Козак 20.06.2019, 07:38
Мовне питання ніколи не було актуальним, його "роздули" [образа видалена модератором Work.ua], щоб відволікти увагу громадськості від актуальних проблем сьогодення (зокрема, матеріальних).
Konstantin Prischepa 20.06.2019, 07:42
I ок
Виктор Близнюк 20.06.2019, 07:59
Геть з України мову окупанта.
Лілія Артемчук 20.06.2019, 08:33
Яке відношення російська мова має до України??? Чому російська??? Чому не китайська, наприклад??? Це повна маячня!!!
Галина Карпишин 20.06.2019, 09:28
Бо мордор ніяк вгамуватися не може. Поширює руцкій мір в Україні. Це їх тактика.
Андрій Зурілов 20.06.2019, 08:45
Чудово!!
Виктория Мазур 20.06.2019, 09:18
Предпочитаю русский .
Галина Карпишин 20.06.2019, 09:27
То іди в рашу!!!
Олена Голубка 20.06.2019, 09:22
Дякую
Галина Карпишин 20.06.2019, 09:27
Мені ваш руцкій 100 років не потрібен!!! Я руцкій бачити НЕ ХОЧУ!!!
Алина Осадчая 20.06.2019, 09:43
Отлично!!!!
Дмитрий Мовчан 20.06.2019, 09:50
чому російська. а не англійська?
Сергей Николаев, Сергеев С.Н., ФЛП 20.06.2019, 09:50
Тоже могу сказать про украинский, не хочу ни кого обидеть, но он мне триста лет не надо. Если мы живем в Европейском государстве, никто никого не может заставлять по поводу языка. Все мои близкие, друзья, знакомые, дети, все на русском. Зачем нам украинский. Это же не английский, денег он не приносит, а наш родной русский, следовательно на нем и будем. Никто ни кому ничего не должен.
Елена Банах 20.06.2019, 10:01
А русский, как я погляжу, вам тоже не дается!
Елена Банах 20.06.2019, 09:59
Work, навіщо влаштовувати подібні дискусії?! Український сайт працевлаштування має бути однією мовою і крапка! Комусь не зрозуміло якою? Час закінчувати принизливе загравання з п'ятою колоною.
Мирослав Пуляк 20.06.2019, 10:04
Уррррррррррррррррррррааааааааааааааааа
Владимир Немальцов 20.06.2019, 10:08
Разум,победил....
Владимир Немальцов 20.06.2019, 10:09
Большое спасибо.
Наталія Бавдис 20.06.2019, 10:12
А нічого, що в Україні державна мова українська?? Другою мовою сайту може бути англійська!!! А до чого тут мова окупанта??? тут і китайці живуть!! ще китайською перекладіть!! Ганьба
Юлия Волянская 20.06.2019, 10:36
Ганьба! Як і ганьба те, що ваш сайт друкує об'яви про наймання для роботи з росією! Мені прикро, що я підписана на вашу зраду.
Александр Ладнев 20.06.2019, 10:48
Почему в мире ещё так много [образа видалена модератором Work.ua]?...
Дмитрий Маевский 20.06.2019, 21:27
Отписывайся, тебя кто-то заставляет?
Юлия Волянская 21.06.2019, 08:46
Звідки ви повилазили, [образа видалена модератором Work.ua]?!
Петро Оскірко 20.06.2019, 10:43
Наталю!!! підтримую Вашу позицію.
Владимир Алешкевич 20.06.2019, 10:54
Так что получаеться что русско говорящие украинцы это второго сорта в украине?Или это просто острый приступ национализма? В веймарской германии именно так фашизм и начинался. После поражения в первой мировой когда германию унизили и разграбили именно так и началось, захотели поднять германию с колен провозгласив лозунг Дойчланд юбер аллес! И чем это.все закончилось?
Степан Бойко 20.06.2019, 14:24
Шановний Володимире, як свідчить історія, Гітлер був правий (по хто ж пограбував?) - Як не знаєш, то увімкни ТВ і все зрозумієш. Поки правлять кучеряві Остапи Бендери Україна виродиться.
Валентин Юрчак 20.06.2019, 10:54
Очень правильный подход в двуязычной стране. Молодцы!
Аман Имбори Мохаммед 20.06.2019, 11:07
Хотел бы получить на русском языке
Наталья Желябина 20.06.2019, 11:12
Бажано без помилок.
Олександр, Stable Cup, Coffe Bar 20.06.2019, 11:14
Для тих, хто хоче працювати в Україні російська не потрібна.
Лариса Цымбал 20.06.2019, 11:16
Спасибо.
Тетяна Масюк, Володимирська фабрика гофротари, ТзОВ 20.06.2019, 11:27
В Україні має бути тільки українська мова.
Сергій Лісіцин 20.06.2019, 11:35
У каждого человека есть свой родной язык! И не надо этому мешать и запрещать говорить и писать!!!!
Степан Бойко 20.06.2019, 11:36
У нового покоління розум довго визріває, а буває, що його й немає, бо [образа видалена модератором Work.ua]-дяді сидять при владі, та думають за народ, бо це вже не народ, а як вони кажуть - бидло. Мовляв, нехай читають [образа видалена модератором Work.ua], бо вона нами для них напісяна.
Владислав Костро 20.06.2019, 12:09
Хамелеони. Флюгери. Але вітер іноді й щоглу ламає. На двох стільцях сидіти "сєдаліщя нє хватіт".
Дмитрий Ивасюк 20.06.2019, 12:20
Це добре, але на українському сайті всі пропозиції праці мусять бути повністю українською і лише як додаток може існувати (хоча я проти позаяк це язик агресора і окупанта, який все ще поширений в Україні лише в наслідок трагічних подій минувшини) версія іншою мовою.
А поки я почуваюся відверто дискримінованим переглядаючи пропозиції!
Yroslav Kovalchyk 20.06.2019, 16:35
Апсолютно підтриму,і тільки Українською!
Маряна Бодревич 20.06.2019, 13:38
Дуже зле, що двома мовами! Повинна бути тільки одна ДЕРЖАВНА!!! Без будь яких обговорень. Рус.язик має своє місце у своїй державі. Незважаючи на те, що там живе і працює більше 6-ти мільйонів українців, ніхто ніколи не буде створювати умови українцям. А я, як громадянка України, як українка почуваюсь недобре при двомовному підході до будь-чого.
Тереза Успенська 20.06.2019, 13:40
Спасибо і дякую ! Вы "выше" политиканов на голову !
Елена Четверикова 20.06.2019, 13:43
Молодцы! Так держать!Это лучшее что вы могли сделать!
Ірина Бернацька 20.06.2019, 13:56
Шановні, а Гоголь з Шевченком до чого тут?
Ірина Лазар 20.06.2019, 14:24
Єдіная (образа видалена модератором Work.ua)(......
Юлия Волянская 20.06.2019, 15:52
О, то тобі щось неподобається українською? Тоді лови на ідіш. [Образливий вираз видалено модератором Work.ua]
Антонина Долгова 20.06.2019, 14:41
Супер!!!!!!!!!!!!!!!!
Олег Георгиевский 20.06.2019, 14:49
Я русскоязычный,мне очень удобен русский язык.Отличная работа,спасибо огромное.С уважением,Олег.
Yroslav Kovalchyk 20.06.2019, 16:38
Якщо живеш і працюєш в Україні,позор тобі що тобі"удобна"
Алексей Вавило 20.06.2019, 16:47
Росiйська тут нi до чого, i це абсолютно не логiчно. Це теж саме, що зробити другою мовою казахський чи грузиньский - до чого?
Ви зробили велику роботу, але це тупо.
Алексей Вавило 20.06.2019, 16:48
так, це пiдпис старий, а зараз я - Олексiй Вавiло =)
Олексiй Вавiло 20.06.2019, 17:10
ось так краще
Валентин Єгоров 20.06.2019, 17:16
шановна редакція, не зважайте, будь ласка, на коментарі дикунів та люмпенів, які верещать... тобто вимагають одномовності (виключно укр.). На щастя, вистачає адекватних людей, які розуміють, що правильний варіант це двомовний сайт - укр. та рос. Кому із користувачів зручніше укр, хай користуються укр, кому зручніше рос. - хай користуються рос.
Юлия Волянская 20.06.2019, 17:31
Браво, браво товаріщ "старшый брат", нарешті ти з'вився і розставив всіх по місцях. Ач, що вигадали ці дикуни та люмпени - верещати про свої законні вимоги! Але ж ти нє дрємлеш: [образливий вираз видалено модератором Work.ua], і виявив свою імперську переважність, і знання української продемонстрував, і українців з лайном змішав, і поблажливо дозволив користувачам мати вибір - і це все одним махом того органу, яким президент лабає на піаніні! Це ж треба, як в Ольгіно професійно кадри тепер готують - не те, що колись, коли просто матом українців крили. Зачьот тобі, тролю, ти дуже старався і-таки заробив свої копєєчкі. )))
Олексiй Вавiло 20.06.2019, 17:40
[образливий вираз видалено модератором Work.ua] - пiдлизав дещо)))) Лизати - це не образа. Редакцiя, бачили рекламу морозива: "Всiм лизати"??))))
Олексiй Вавiло 20.06.2019, 17:37
"і знання української продемонстрував" - так, розумний хiд. Копєєчкі все ж таки заробив.
Эдуард Гончаров 20.06.2019, 19:29
Спасибо! Ведь ст.10 Конституции Украины никто не отменял!
Віктор Войтович 20.06.2019, 20:03
Абсолютно недоречний аватарк (Шевченко і Гоголь) в сенсі двомовності. М.Гоголя також є усі підстави вважати українським письменником попри те, що 1/3 життя прожив в Україні, 1/3-в Росії, 1/3 - в Європі.
Сергій Карпов 20.06.2019, 20:21
Нарешті! Нарешті? Та вже давно пора було зробити це. Та все одно дякую.
Дмитрий Маевский 20.06.2019, 21:21
Респект сайту! Не разделяет страну, как политики...
Мария Пащук, Народицька центральна районна лікарня 20.06.2019, 22:33
Брєд
Богдан Давида 21.06.2019, 05:58
Усе повинно бути тільки українською. Чи у нас уже дві державні мови?
Артем Иванев 21.06.2019, 08:10
Хоть русский, или украинский, а ЗП и условия труда не улучшаются. Нефиг людям замыливать глаза. Такэ ото... Лучше дайте раздел отзывов о "мутных" работодателях, кто кого кинул и т.д. Люди сами разберутся как писать и как читать. Чай не в Китае живём.
Касприв Ярослав, Ампер Сервис, ООО 24.06.2019, 03:14
А до чого тут чай та ще й китайський ?
Артем Иванев 25.06.2019, 11:08
Чай, как интерпритация слов ведь, все-таки, по-видимому. Это русское слово. Словари Ожегова, Даля. А в Китае изначально говорили на китайском, писали и читали. Я учился в школе, где обучение было на русском, а украинский язык и литература были отдельной дисциплиной. И никто по этому поводу не парился. Пришли к власти идиоты, чудаки на букву "м" и решили все привычки, традиции и нравы повернуть вспять, перевернуть все с ног на голову. Но им это не удалось. В многонациональной стране это не получится.
Alexander Velkov 25.06.2019, 11:59
Артём . Мне не хочется, себя обсуждать. Прав и или не прав. Мне очень хотИТСЯ найти достойную работу! а на каком языке меня поймут ....
Артем Иванев 25.06.2019, 14:41
Хочется чтобы Вы достойную работу нашли на Украине, а не ехали к варягам тратить свою молодость, силы и энергию. Но там Вы можете найти неплохие деньжата.
Анна Солодко 21.06.2019, 09:47
Почему не на крымско-татарский, венгерский, английский?
Андрій Штепа 21.06.2019, 10:54
У мене таке запитання до руськоговорящих, з щелепою не такою, до тих кому мова і даром не треба. Припустимо я роботодавець, прийняв Вас на роботу і запропонував, як що Ви вивчите українську мову і будете нею вільно спілкуватися по роботі і з колегами, то я буду доплачувати від 2000 до 10000 грн ( в залежності від регіону і займаємої Вами посади. Питання, за який термін часу Ви вивчите мову? Ті які захочуть написати коментар, що не за які гроші, то будь-ласка додавайте посилання на свою сторінку на ФБ (не порожню) чи з цього сайту, щоб розуміти, що Ви реальна людина. Бо переглядаючи коментарі неозброєним оком видно, що присутні боти і не один.
Юлия Волянская 21.06.2019, 12:32
Тут багато тих, хто пише з-за порєбріка, ось вони і є та основна маса, що виступає проти української. Деякі договорилися до того, що пропонують (мокшанською, Карл!) українцям збирати валізи, уявіть? Ольгіно нє дремлєт!
Alexander Velkov 25.06.2019, 04:29
мне очень хотелось бы -вернуть сестру, Мир, работу, до 14 года, Но я так и не понял, на каком языке мы говорим (розмовляемо,,. приказваме,..спик,,) была бы работа. А всё приложится.
Артем Дьяченко 21.06.2019, 14:49
Дружище, ты в своем колхозе слышал про Конституцию Украины?
Елена Горбалюк 22.06.2019, 12:00
Смешно! Ограниченные люди!
Юсуф Бал, YN Tekstil 21.06.2019, 11:10
Офіс менажир
Дмитрий Маевский 21.06.2019, 11:17
Кроме как на Украине, украинский нигде не нужен! Нигде! На русском тебя поймут и в Германии, и в Израиле, и в Турции! И во многих других странах. Русский - один из 5 международных языков!
Юлия Волянская 21.06.2019, 12:25
Пеши исчо! ))))))
Юлия Волянская 21.06.2019, 12:29
Слухай, росиянин, що ти тут забув? Ти шукаєш роботу в Україні, еге? Краще шукай у себе на росії, тобі тут не раді.
Дмитрий Маевский 21.06.2019, 13:01
[ненормативна лексика видалена модератором Work.ua] на фронт!
Зареченская Светлана, Зареченская С.А., ФЛП 21.06.2019, 11:42
Дякую, тільки українська мова!
Світлана Береза 21.06.2019, 11:59
Вважаю присутність російської мови зовсім недоречною. А з огляду на теперішню політичну ситуацію ще й злочинною.
Юлия Волянская 21.06.2019, 12:27
Вірно сказано! Підписуюся під кожним словом.
Елена Горбалюк 22.06.2019, 11:58
Может вы бы бомбу скинули на народ России ?
Они в чем виноваты? Если 1 человек решает всю политику то все враги?
Юлия Волянская 24.06.2019, 12:05
Який ще "1 человек"? Ти з Марсу пишеш чи звідки? Ти взагалі у курсі, що вони на нас напали (це я тобі на пальцях пояснюю). Може й скинемо, як буде треба, не хвилюйся.
Alexander Velkov 24.06.2019, 22:49
може мои видповиди заблокують, но аз икам работата, а твои высказвания прибереги для...
Alexander Velkov 24.06.2019, 23:35
ви э кой стэ.? (вы кто )нас может объеденить _ мова, аз очень шкодуя, Юлия за ваши, тэ мнения. пробачте! аз искам работата (я изчу рабу )!!!
Alexander Velkov 24.06.2019, 23:59
имам э.адес само за свои :) [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Черныш Вадим Юрьевич, Автодом МСС 24.06.2019, 10:06
прошло Ваше время...
Любовь Андреевна, Киноман, ООО (Кинотеатр Жовтень, ТМ) 21.06.2019, 12:37
Тільки українська , розчарована .
Alexander Velkov 25.06.2019, 04:10
Эла, към мене, заеддно.
Артем Дьяченко 21.06.2019, 14:50
Умнички! В конечном итоге выигрывает тот, кто предоставляет альтернативу, а не навязывает ...! Цивилизация!!! Молодцы еще раз!
Олена Пасічна 21.06.2019, 15:12
Нарешті! Давно пора! Задовбалася кожного разу при вході змінювати мову!
Валентина Штангєєва 21.06.2019, 15:15
отлично
Ravibis Prasen 21.06.2019, 18:21
Это невероятно!
Олександр Спинакі 21.06.2019, 19:09
Дякую
Олексій Климчук 22.06.2019, 11:31
Невже нарешті?))
Ірина Ковалишин 21.06.2019, 20:28
тільки українська мова
Alexander Velkov 24.06.2019, 23:02
вам понадобиться язык : зулуся, а Вы без грамоты. а в вашем портфеле только моя мова. Эла към мене.
Леонід Трач 21.06.2019, 22:48
Для кого російською ?
Олексій Климчук 22.06.2019, 11:33
Зробіть двомовний сайт: українською та англійською. Усе.
Alexander Velkov 24.06.2019, 22:11
а вы в каком веке живёте?! Чем больше языков Вы знаете, тем больше вы богаче (работа за границей).
Елена Горбалюк 22.06.2019, 11:57
Спасибо! Что даете выбор!!!
Марія Ковалишин 23.06.2019, 13:10
Класно! Ви молодці!
Alexander Velkov 24.06.2019, 06:41
Аз съм българин. Имам проблем с украински. Очень хорошо что Вы делаете! Всегда нужен выбор.
Черныш Вадим Юрьевич, Автодом МСС 24.06.2019, 10:05
супер, спасибо!))
Василь Кулюк 24.06.2019, 12:49
Дякую
Елена Цикаловская 24.06.2019, 15:00
Чудово!
Олександр, Бассара 24.06.2019, 15:15
Наші працівники мають шкільну освіту. Так що прошу мовою Держави - українською. Дніпро.
Олександр, Бассара 24.06.2019, 15:39
Заява. Вимагаю модератора припинити нашу співпрацю. Відповідть вимагаю українською.
Дмитро (модератор Work.ua) 24.06.2019, 17:17
Олександре, щоб видалити обліковий запис, будь ласка, надішліть пароль та ел. пошту від нього на ел. пошту support@work.ua.
Alexander Velkov 25.06.2019, 13:29
и ключи (от катинара )
Владимир Виняр 24.06.2019, 16:18
Дуже добре. 15 років назад, я хотів в Києві знайти україномовну газету на Позняках - і не знайшов.
Юра Радь 24.06.2019, 21:19
Добре
Mikola Kondratiuk 25.06.2019, 12:59
Радію за вашу команду.
Катя Гончарова 25.06.2019, 17:53
Вы хорошие. Я вами довольна. Спасибо вам что вы есть . Спасибо что информирует.
Руслан Сидоренко 27.06.2019, 10:27
Усе повинно бути українською. Для тих хто не знае рідної мови - є англійська, а не російська.
Анатолий Линейцев 27.06.2019, 15:20
ВОПРОС ДНЯ ! Как быть с теми русскоязычными, которых много и украинцев и русских по национальности, участвующих в ООС/АТО, которые защищают Украину и их много погибших там в ООС/АТО - им тоже переходить на английский ??? Или ввести жесткий отбор в ООС/АТО и производить направление бойцов в эту "бойню олигархов" по качеству знания украинского языка, умения говорить и писать по-украински ??? Или позволять (допускать) выполнять эту опасную для жизни каждого бойца задачу только чистокровным украинцам, знающим и досконально владеющим своим родным украинским языком ??? ОТВЕТЬТЕ !!! Русские и русскоязычные, живущие в Украине и они же ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ не виноваты происходящем на востоке страны. В эту войну их втянули жадные до денег олигархи "с обоих сторон" делящие места владения для своего бизнеса - эта война выгодна только им - олигархам.
Alexander Velkov 27.06.2019, 20:46
Положительный ответ, я закончи школу (училище) във болгарии. мать моя Украинка со Святогор, отец Серб, родился във Болгария. Где моя родина???!!! Я люблю Украину, изучал кроме Болгарского русский и английский (второй эзик)
Кам мне сказать кто Я???
Анатолий Линейцев 28.06.2019, 23:15
Я родился в СИБИРИ, Иркутская обл., Г Тулун. НО !!! должен был родиться в обл. Читинская, пос. Красный Чакой. ОДНАКО !!! МОИХ ДЕДОВ Линейцева Кузьму Тимофеевича и Семенова Макара Ивановича в 1937 "раскулачили и лишили собственности", затем расстреляли в Читинской тюрьме (16 декабря и 20 декабря), а их семьи (моих предков) выслали в Иркутскую область, г. Тулун, где я (и мои брат и сестра) в последствии и родился. При этом (при пересылке из Читинской области = 2500 - 3500 км) погибли (умерли при пересылке несколько моих, от благословения Бога рожденных, тетушек и дядюшек). То есть я сам из ссыльных и, по наследству, расстрельных ...,как и [образа видалена модератором Work.ua], восхваляемые в Украине. Одна разница - [образа видалена модератором Work.ua] ссылали в Сибирь с "Запада Украины", а моих ПРЕДКОВ СОСЛАЛИ с ВОСТОКА РОССИИ в СИБИРЬ.
В Киеве с 1971. после поступления в ИНСТИТУТ "КИИГА", ныне "НАУ"
Alexander Velkov 27.06.2019, 21:27
Анатолий, родину защитить, мова не потррибна!
Анатолий Линейцев 28.06.2019, 23:58
ВЫ О ЧЁМ...??? Предлагаете умереть стоя, молча, не произнеся ни одного родном языке...??? Но ЗА КОГО ???
Анатолий Линейцев 01.07.2019, 16:26
Самое главное в этом - ЗА КОГО ??? За этих [ненормативна лексика видалена модератором Work.ua], которые ежедневно и ежечасно свой собственный народ грабят ???
Перебийніс Андрій Іванович, Proxima, декоративні рослини 01.07.2019, 15:22
Дякуємо Вам ! Молодці !
Андрій Коминар 01.07.2019, 22:23
що має до України ця чужинська мова чи то двухязичіє ??? ГАНЬБА !!!
Александр Белов 22.07.2019, 19:27
В Україні - українська мова це добре!