Резюме від 16 вересня 2018 PRO

Козак Тетяна

Перекладач у шлюбну агенцію, 6 000 грн

Дистанційна робота.

Вік:
22 роки
Місто:
Рівне

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Контент-менеджер

з 04.2017 по 07.2017 (3 місяці)
Gekos, Рівне (Реклама, PR)

Пошук і наповнення клієнтських баз. Комунікація з клієнтами, англійською мовою, адже компанія працює на американський ринок. Переклад рекламних текстів на англійську та використання технологій маркетингу та PR. Створення та керування групами та сторінками в соціальних мережах, ведення ділового листування.


Освіта

Національний університет "Острозька академія"

Факультет політико-інформаційного менеджменту, спеціальність- політологія, Острог
Незакінчена вища, з 09.2014 по 06.2018 (3 роки 9 місяців)

Політологія досить нова наука в Україні, однак розвивається досить швидко. Вона охоплює широке поле вивчення суспільно-політичного життя суспільства та різних процесів в ньому. Використовує багато методів , технологій для дослідження того чи іншого явища. Наука дуже поширена в Європі та всіх розвинених країнах світу. В академії вивчається на високому рівні, адже переймає досвід іноземних колег з Польщі, Канади. Включає в себе вивчення методів та практичного застосування PR , маркетингу, менеджменту. Тісно пов'язана зі сферою ЗМІ.


Додаткова освіта

Тренінги з виховання лідерських якостей характеру від AIESEC (2015-16, 1,5 роки)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Володію навичками роботи з усім пакетом Microsoft Documents


Знання мов

  • Англійська — просунутий
  • Польська — середній

Додаткова інформація

Маю різних досвід роботи, адже працюю з ранніх років. Освоїла різні навики на різних роботах. Зараз переважно працюю віддалено, так як ще навчаюся в університеті. Закінчила музичну школу з відзнакою,знаю музичну грамоту. Минулого року пройшла школу педагога-організатора в дитячому таборі "Артек-Буковель". Працювала менеджером по роботі з клієнтами в IT компанії. Навчалася у філологічному класі, потім була учасником міжнародної організації Aiesec в Україні по обміну іноземними студентами, відтак вільно володію англійською. Знаю польський на рівні A2. Захоплююся саортом -бігом, роликами та велозаїздами.Люблю класичну літературу та музику.
Доволі тривалий досвід різної роботи розвинув в мені відповідальність, організованість та працьовитість. Завжди відкрита до спілкування та нового досвіду.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: