Резюме от 16 сентября 2018 PRO

Козак Тетяна

Перекладач у шлюбну агенцію, 6 000 грн

Удаленная работа.

Возраст:
21 год
Город:
Ровно

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Контент-менеджер

с 04.2017 по 07.2017 (3 месяца)
Gekos, Рівне (Реклама, PR)

Пошук і наповнення клієнтських баз. Комунікація з клієнтами, англійською мовою, адже компанія працює на американський ринок. Переклад рекламних текстів на англійську та використання технологій маркетингу та PR. Створення та керування групами та сторінками в соціальних мережах, ведення ділового листування.


Образование

Національний університет "Острозька академія"

Факультет політико-інформаційного менеджменту, спеціальність- політологія, Острог
Неоконченное высшее, с 09.2014 по 06.2018 (3 года 9 месяцев)

Політологія досить нова наука в Україні, однак розвивається досить швидко. Вона охоплює широке поле вивчення суспільно-політичного життя суспільства та різних процесів в ньому. Використовує багато методів , технологій для дослідження того чи іншого явища. Наука дуже поширена в Європі та всіх розвинених країнах світу. В академії вивчається на високому рівні, адже переймає досвід іноземних колег з Польщі, Канади. Включає в себе вивчення методів та практичного застосування PR , маркетингу, менеджменту. Тісно пов'язана зі сферою ЗМІ.


Дополнительное образование

Тренінги з виховання лідерських якостей характеру від AIESEC (2015-16, 1,5 роки)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Володію навичками роботи з усім пакетом Microsoft Documents


Знание языков

  • Английский — эксперт
  • Польский — средний

Дополнительная информация

Маю різних досвід роботи, адже працюю з ранніх років. Освоїла різні навики на різних роботах. Зараз переважно працюю віддалено, так як ще навчаюся в університеті. Закінчила музичну школу з відзнакою,знаю музичну грамоту. Минулого року пройшла школу педагога-організатора в дитячому таборі "Артек-Буковель". Працювала менеджером по роботі з клієнтами в IT компанії. Навчалася у філологічному класі, потім була учасником міжнародної організації Aiesec в Україні по обміну іноземними студентами, відтак вільно володію англійською. Знаю польський на рівні A2. Захоплююся саортом -бігом, роликами та велозаїздами.Люблю класичну літературу та музику.
Доволі тривалий досвід різної роботи розвинув в мені відповідальність, організованість та працьовитість. Завжди відкрита до спілкування та нового досвіду.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: