Резюме від 13 листопада 2018 PRO

Ткаченко Александр Викторович

Менеджер по роботі з клієнтами

Повна зайнятість.

Вік:
52 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Провідний спеціаліст відділу моніторингу

з 09.2017 по 08.2018 (11 місяців)
ПРЦ СФД( Північний регіональний центр СФД), Київ (Створення СФД)

Співпраця з керівниками та юридичними відділами об’єктів господарювання всіх форм власності.Проведення перемовин, методично-консультативна діяльність, супровід та комлектація пакетів договорної документації з об’єктами господарювання.

Директор

з 10.2015 по 08.2017 (1 рік 10 місяців)
ТОВ "Барвуд", Баранівка (Лісопереробка, виготовлення та реалізації продукцїї з деревини.)

Керівництво та контроль за діяльностю підприємства, пошук нових можливостей для оптимізації виробничих процесів та покращення якості прдукцї.
Розвиток пріритетних напрямків, пошук нових партнерів та залучення інвестицій для покращення якості та асортименту виробляємої продукції.

Приватний консультант

з 03.2012 по 08.2015 (3 роки 5 місяців)
Консалтинг, Київ (Консультаційні послуги, ФОП)

Консультаційні послуги, представницька діяльність, допомога при вирішені нагальних питань юридичним та приватним особам.

Директор,засновник

з 07.2007 по 03.2012 (4 роки 8 місяців)
ТОВ КУА"Розумна компанія", Київ (Консолідація та управління активами підприємств, допомога при проведенні операцій з ЦП, консалтингові послуги)

Загальне керівництво, контроль за діяльністю компанії, пошук нових завдань, налагодження взаємодії з партнерами та пошук можливостей для укріплення та розвитку бізнесу.
Проведення перемовин та врегулювання відносин з різними структурами та відомствами з ціллю забезпечення найбільш сприятливих умов для роботи компанії.

Начальник відділу, директор, регіональний менеджер, начальник департаменту развитку.

з 05.2000 по 07.2007 (7 років 2 місяці)
ТОВ"ТНТ", Київ (Залучення інвесторів, консолідаціЯ активів підприємств, консалтингові послуги та супроводження операцій с ЦП. Проведення перемовин, нарад, рішення гострих нагальних питань.)

Пошук нових партнерів та напрямків, организація роботи функціювання регіональних підрозділів. Контроль за взаємодією поміж підрозділами і виконанням отриманих завдань.
Врегулювання відносин з різними структурами та відомствами з метою забезпечення найбільш сприятливих умов для вирішення поточних завдань. Планування кошторису, розподіл об'ємів робіт та кількості людей по обєктам. Навчання, мотивація, індивідуальний підхід до кожного співробітника для створення и підтримки найбільш сприятливої атмосфери в колективі.


Освіта

КДІФК (Київський Державний інститут фізичної культури)

Педагогічний, викладач фізичного виховання, Київ
Вища, з 09.1983 по 06.1989 (5 років 9 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Інтернет, MS Office


Знання мов

Англійська — початковий


Інвалідність

Третя група.
Ендопротезування колінного суглобу. Не маю ніяких суттєвих обмежень. Пересуваюсь вільно, без допомоги сторонніх засобів.


Додаткова інформація

Висока роботоспроможність, охайність, вибагливість, відповідальність, порядність, бажання постійно навчатись та підвищувати свій професійний рівень, вміння передавати особистий досвід, комунікабельність, навички проведення перемовин на різних рівнях. Готовий до ненормованого робочого часу, спокійно відношусь до відряджень.
Маю водійське посвідчення категорії "В" з 2000 року.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: