
Як пройти співбесіду

Перевірка брудною чашкою: норм чи стрьом на співбесіді?
У соцмережах рекрутери все частіше розповідають про поведінкові тести. Але чи варто ухвалювати рішення про найм з огляду лише на те, як кандидат пив воду під час співбесіди або що зробив із брудною чашкою з-під кави?

Камера, мікрофон, освітлення: найпоширеніші помилки під час онлайн-співбесіди
Хоча онлайн-співбесіди після пандемії та початку повномасштабної війни стали для українців буденним явищем, варто перевірити, чи не припускаєтеся ви цих поширених помилок під час співбесід онлайн.

Що робити, якщо ви постраждали від домагань на співбесіді
Чи можна захистити себе від неетичної поведінки або навіть домагань на співбесіді? Особливо якщо це ваша перша робота і досвіду протистояти таким ситуаціям бракує? Так. І ось як правильно діяти.

5 типових помилок на співбесіді та як їх уникнути
Work.ua підготував добірку найпоширеніших фейлів, які підстерігають шукачів, та прості способи їх розв'язання. Якщо ви готові трохи попрацювати над собою, щоб у майбутньому попрацювати із задоволенням — цей матеріал для вас.

Три секрети успіху на співбесіді: поради від HR-експерта
Мотивований, кваліфікований, талановитий працівник — на ринку праці, з одного боку, всі таких шукають. З іншого — наче всі такими є. Але що відбувається у точці перетину роботодавця та шукача? Розповіла директорка з персоналу Delta Medical.

5 фраз, які можуть вказувати на те, що ви працевлаштовуєтеся в токсичну компанію
Щоб не стати частиною колективу, у якому панує нездорова атмосфера, потрібно уважніше прислухатися до слів рекрутера на співбесіді. Ось п'ять висловлювань, що мають викликати занепокоєння.

«Я пішла зі співбесіди через 5 хвилин», або Групове інтервʼю: ок чи ні?
На реальному прикладі розбираємося, що таке групове інтервʼю, коли його варто проводити і як не відлякати кандидатів таким форматом. А ще — як реагувати, коли рекрутер пропонує вам пройти групову співбесіду.

«Зелені прапорці» у вакансії та на співбесіді, або Як визначити, що перед вами хороша компанія
«Зелені прапорці» — позитивні ознаки, які свідчать про надійність і привабливість компанії. Вони допоможуть зробити обґрунтований вибір та уникнути розчарувань у майбутньому. На які сигнали варто звертати увагу під час перегляду вакансій та на співбесіді?

Співбесіда навиворіт: які незручні запитання варто поставити роботодавцю
Work.ua попросив рекрутерку Анну Бодрухіну означити запитання, які потрібно ставити на співбесідах роботодавцю, щоб оцінити, чи буде вам комфортно працювати саме в цій компанії.

True or False: чому насправді ви не отримали офер
Співбесіда — це завжди бентежно. Особливо коли ви готувалися до неї, відповідали на запитання, демонстрували свої навички та знання. Й ось нарешті отримали відповідь, але не ту, на яку сподівалися: вам не надіслали офер. Чому?