Сидіти на двох стільцях більше не вийде

Першими ми заблокували Unilever, Leroy Merlin, Raiffeisen Bank, Metro, LC Waikiki, KRKA, Berlin-Chemie, Nestle, OTP Bank, Mondelez, PepsiCo, Philip Morris, Syngenta, Procter & Gamble, FM Logistic, Yves Rocher, Beko, «Ашан», JTI (Japan Tobacco International), Dr. Reddy’s Laboratories.

У другий санкційний список увійшли ще 200 компаній, які досі працюють на військовий потенціал ворожої країни, серед них найвідоміші: Coca-Cola HBC, Samsung, Xiaomi Corporation, L'Oréal, Claas Group, Caparol, Lacoste, Colin's, New Yorker Group Services, Intimissimi, Calzedonia, Bacardi, Lactalis, Gorenje, Zepter, Dahua Technology, Tezenis, Haier, B. Braun, Egger.

Work.ua викреслює ці та інші бренди з переліку клієнтів і відмовляється від їхніх вакансій та грошей, бо гідність не продається. Ми будемо й надалі перевіряти та блокувати компанії, які продовжують сидіти на двох стільцях. 

Також ми закликаємо працівників з цих компаній написати заяви про звільнення та знайти роботу в компаніях, які справді підтримують Україну. Зараз роботодавці активно шукають кваліфіковані кадри й розмістили на Work.ua 100 тисяч вакансій. Тож ви точно знайдете своє місце в гідній компанії, яка не торгує людяністю.

Нагадаємо, 10 серпня 2023 року Work.ua призупинив надання послуг 20 компаніям з першого санкційного списку та оголосив, що впродовж місяця перевірить інші й остаточно викреслить спонсорів тероризму зі своїх клієнтів. Наразі ми запровадили другий санкційний список, до якого увійшла решта компаній.

На чому базується блокування

Санкційні списки базуються на даних сайту НАЗК «Міжнародні спонсори війни» та проєкту Leave Russia від Київської школи економіки. Допомагали у формуванні списків і користувачі Work.ua, звертаючи увагу на ту чи іншу компанію, що веде подвійну гру. Тож дякуємо всім — для нас важливі ваші коментарі.

Відмовитись від співпраці з країною-вбивцею можливо

Не варто захищати чи виправдовувати вищезгадані бренди, посилаючись на складні процедури та рішення в європейських офісах. Є ті, у кого вийшло! Адже ми знаємо приклади відповідальних бізнесів, для яких неприпустимо працювати з країною-вбивцею, — McDonald’s, Henkel, EPAM, Airbnb, Apple, Booking, H&M, IKEA, Netflix та інші.

У своєму маніфесті ми закликали інші бренди та українців відмовитися від будь-якої взаємодії з компаніями, що не вийшли з російського ринку. Бо маємо розуміння — на податки, які вони платять на росії, виготовляються ракети, що летять нищити нас, наших дітей і міста.

Менш ніж за місяць ця заява призвела до суспільного резонансу та знайшла відгук як серед українців, так і в бізнес-спільноті:

Що ще можемо зробити разом

Зараз багато що залежить від консолідації бізнесу та громадян. Ми маємо право знати, продукцію якого бренду купуємо, а торговельні мережі можуть допомогти відрізняти товари компаній-співучасників терору. Тож закликаємо «Сільпо», АТБ, Varus, Eva та інших посприяти свідомому вибору товарів і послуг, маркуючи продукцію брендів, що досі лишаються на російському ринку.

Покажіть і ви, що для вас важливий усвідомлений вибір товарів на полицях українських магазинів. Робіть дописи в соцмережах, тегайте вітчизняні торгові мережі, закликайте ввести маркування товарів і продуктів компаній, які не вийшли з росії. Наприклад, як це зробили наша рекрутерка Альона Вороніна та керівник підрозділу відділу продажу Артем Левчук.

Перемога та майбутнє вільної України — це наш спільний вибір. Нехай він буде сміливим і рішучим. Бо саме від нашої активної позиції залежить те, наскільки швидко ми очистимо нашу землю від ворога, проженемо його з усіх територій, з усіх сфер життя, з усіх куточків свідомості.

Зробіть допис у вашому Facebook, чому неприпустимо взаємодіяти з цими брендами. Можливо, перепостіть і цю новину: https://www.work.ua/news/site/2489/



302 коментарі

Надія Яснопольська 31.08.2023, 14:33
Дякую вам за вашу позицію❤️
Сергій Маликов 03.09.2023, 22:27
Так тримати ! ❤️
Ольга Горобець 31.08.2023, 14:35
Круто. Мені дуже імпонує ваша політика співпраці. Геть з українського ринку компанії які спонсорують війну в Україні.
Євген Галіченко 03.09.2023, 14:03
Цікаво, усі вже повикидали свої гаджети від Samsung чи Xiaomi: смартфони, плазми тощо? Чи перестали купувати комплектуючі до ПК, які грунтуються на технологіях Samsung: оперативна пам'ять, SSD, M2?

Народ собі там щось вирішує, та чи так вирішили на горі?)))
Андрей Соколов 03.09.2023, 18:33
Навіщо викидати? Зламався ксіомі - принципово купив іншу модель. У самсунга теж майже у всьому, крім пам'яті багато конкрурентів.
Viacheslav Aisin 03.09.2023, 20:43
А якщо подобається такий,що робити!Київстар теж російська компанія то що робити
Dmytro Myskovets 04.09.2023, 10:17
Тут начебто зрозуміло що робити. Але ви зробіть те на що вистачить сил і характеру. Щодо київстару - надайте будь ласка якесь посилання на докази ваших слів.
Robert Heorh 04.09.2023, 22:03
Використовувати турецький лайфсел. Давно перейшов на нього - якість краще мародеростару а ціна в два рази дешевша.
Юрий Николаевич Пурик, Фенін Ю.Н., ФОП 03.09.2023, 15:24
просто бизнес
Юрій Білоус 31.08.2023, 14:37
Все чудово, як завжди, але ... А хто примусить платити пристойні зарплати та дотримуватися Трудового законодавства тих, хто залишився!? Скажіть, які є важілі на приватного підприємця (фірму)? Це, що ви робите - то саме найпростіше: відмовилися, якось будемо заробляти на всіх інших. І наче піар непоганий виходить.
Та саме найголовніше, за що війни та революції, те так в залишається на місці - ВИСОКІ ЗАРПЛАТИ, ОПЛАТА ВІДПУСКНИХ ТА ЛІКАРНЯНИХ, 13-та зарплата, СТРАХУВАННЯ ВІД РОБОТОДАВЦЯ, ПОДВІЙНА ОПЛАТА ВИХІДНОГО/СВЯТКОВОГО ДНЯ і т.д.
Це суто популізм, адже ви все-одно свої гроші заробите (не вводьте людей в оману), просто на інших ...
Юрий Василенко 31.08.2023, 14:57
Вам звичайно, " какая разніца", а іншим смерть і розруха... Всі такі розумні, як і ви, поки не зачепить особисто.
Юрій Літинець 31.08.2023, 15:23
АШАН призупинив діяльність з РФ і не ТРЕБА брехати 🤬🤬🤬
Ашан постраждав у Києві від ракетного удару !!!!!
Настя Макарова 31.08.2023, 15:49
Юрію, підкажіть, де можна прочитати, що Ашан вийшов з рф? а те що він постраждав, ще не означає, що він не працює в рф
Лілія Спаська 31.08.2023, 18:34
Ашан не вийшов з рашки, на днях дивилась кацапську блогерку, вона як раз купувала щось в ашані, а ще там працює леруа мерлен і у нас він досі працює
Вячеслав Айсин 01.09.2023, 13:57
война для них это способ обагащения!это для нас беда разруха и голод!а они покупают яхты дома авто и тд!
Инна Яковлева 01.09.2023, 23:14
И это правда!! Лично видела маркировки рашки в торг сети Ашан
Олександр К 05.09.2023, 00:15
Допомогаєте руськім блогерам заробляти на просмотрах - дуже патріотично)))
Александр Лисеенко 08.09.2023, 15:58
Українське відділення Ашану не має відношення до кацапського. Навіть були відключені від глобальної корпоративної системи за відкритий лист українського менеджменту щодо ситуації в країні. Але ви ж такого не знаєте, правда ж? Хомякам і не потрібно. Їх робота - голосно воняти
Вячеслав Дзюба 31.08.2023, 18:28
Нічого він не зупинив. Не вводьте людей в оману
Егор, Новаков Є.І., ФОП 01.09.2023, 08:59
Працюють вони і розширять мережу.
Инна Яковлева 01.09.2023, 23:12
Частично и в Одессе...
Slav Fedorich 31.08.2023, 15:25
Юра Билоус, согласен с Вами.
Ірина Лугова 31.08.2023, 22:44
Підтримую! Та дуже вдячна за ваше рішення.
Вячеслав Айсин 01.09.2023, 13:55
в нашем государстве только показуха и ложь!метинвест продает металл россии!киевстар это компания российского олигарха!альфа банк тоже!моршинская тоже!власть ничего не хочет делать!то что мы можем по одиночке??????
Владимир Тимошенко 01.09.2023, 19:40
По одиночке мы не дали "Киев за 3 дня". Всегда кто-то один начинает, а потом его поддерживают остальные...
Світлана Калуцька 01.09.2023, 22:48
Не лише Київстар, і лайфсел і водафон . Так, перереєстрували ці оператори в Турції та Британії , а бенііфіціари хто? А ще безліч компаній та підприємств українських, які відправляють продукцію через інші країни на раду. А чому на китайські товари не ввести санкції, скільки їх зброї купує раша. Воду моршинську та миргородську ?цей список безкінечний....
Viacheslav Aisin 03.09.2023, 20:45
А ще є мотор Січ і метінвест
Dmytro Myskovets 04.09.2023, 10:25
Turkcell напевне теж російська -_- Маєте інформацію що підтвердить ваші слова щодо операторів нашого моб звязку?
Олександр К 05.09.2023, 00:18
Не забывайте про топливо в своих баках с РФ и транзит газа через Украину который не пострадал ни на грамм за эти 1,5 года. А вы хавайте дальше,грызитесь в магазинах.
Роман Догадайло 02.09.2023, 11:44
Шановний, популізмом та маніпуляцією займаєтесь якраз ви !
Work.ua - це інтернет сайт (інтернет платформа, майданчик, сервіс) "спеціалізація" якого об'єднати роботодавців (які шукають людей/спеціалістів/необхідних труд.кадрів для найму на роботу) з людьми які роботу шукають (або наприклад займаються моніторингом ринку праці в якійсь конкретній спеціальності). З чим команда Work.ua вже багато років справляється на відмінно.
Таким чином Work.ua не несе відповідальності за ВИСОКІ ЗАРПЛАТИ, ОПЛАТА ВІДПУСКНИХ ТА ЛІКАРНЯНИХ, 13-та зарплата, СТРАХУВАННЯ ВІД РОБОТОДАВЦЯ, ПОДВІЙНА ОПЛАТА ВИХІДНОГО/СВЯТКОВОГО ДНЯ і т.д.
Це завдання громадянського суспільства , та обраним цим суспільством представників влади !
А ви перекладаєте із хворої голови на здорову .
Євген Галіченко 03.09.2023, 14:05
Якщо потік вітру зі сторони РФ, то переставати дихати? Чи якийсь дощовий циклон с Білорусі прийшов та полив поля в Україні, то не збирати врожай? Що робити у такому випадку?)))
Олексій Гончаренко 03.09.2023, 15:32
Не рівняйте хвору голову зі здоровою!
Dmytro Myskovets 04.09.2023, 10:29
Дійте так як вам дозволяє сумління. Вам надали інформацію... все. Скористайтесь нею в міру того на скільки ви українець, на скільки сильну маєте волю і бажання припините війну.
Олександр К 05.09.2023, 00:21
100%)))
Олексій Гончаренко 03.09.2023, 15:31
Звичайні закони ринка у трудових відносинах. Мало вакансій від роботодавців -багато бажаючих працевлаштуватись,100% в такому разі роботодавці будуть мінізувати свої витрати на робочу силу.Я вже не раз за час воєнного стану з цим зіштовхувався в пошуках роботи.Коли прийде час і навпаки вакансій буде багато а бажаючих меншість,тоді роботодавцями прийдеться розкошелитись.
Мар'яна Кохан 31.08.2023, 14:37
Дякую. Завдяки вам мене знайшли і я знайшла роботу у відповідальній компанії
Myroslava Vasyliv 13.09.2023, 19:27
Я також дякую дуже Work.ua за те що я також знайшла роботу і дуже багато з роботодавців мені постійно пишуть. Я знайшла роботу онлайн живучи в Іспанії. Це просто щось неймовірне. Я просто в захваті.
Ольга Мельник 31.08.2023, 14:41
Підтримую!!!!
Ірина Сімків 31.08.2023, 14:41
Дякую вам! Ви - супер
Денис Андріяш 31.08.2023, 14:44
🫡🫡🫡
Андрій Стефанів 31.08.2023, 14:51
Молодці! Так тримати!
Даниил Куликовский 31.08.2023, 14:51
👍👍👍
Михайло Ланг 31.08.2023, 14:51
Дуже Вам дякую за Вашу роботу! Це насправді дуже важливо, і шкода, що цьому приділяється не так багато уваги
Марія Мякінькова 31.08.2023, 14:55
Ви круті! Дякуємо💪🏼
Михаил Войтович 31.08.2023, 14:55
Все правильно зробили. На цьому не потрібно зупинитися
Юрий Василенко 31.08.2023, 14:55
Молодці! Підтримую вашу політику.
Анатолий Кузьменко 31.08.2023, 14:56
👍
Максим Грищенко 31.08.2023, 14:58
Імба, аж повага помножилася до цього сервісу
Вадим Беник 31.08.2023, 15:00
Українці, дуже гідну пораду дає Work.ua, наших людей вбиває зброя, яка створена на податках компаній-терористів.
Артем Пантелеймоненко 31.08.2023, 15:00
На 10 році війни Work.ua прокинувся! Це зашквар! 10 рік українські герої гинуть за Україну, 10 рік українська територія перебуває в окупації!
Катерина Баранова 31.08.2023, 17:47
Повідомте, коли створите машину часу для виправлення усіх помилок минулого.
Я розумію, що прикро, коли зміни не відбуваютбся вчасно, та те що вони взагалі відбуваються - вже добре.
Артем Пантелеймоненко 31.08.2023, 15:01
Крим та Донбас які захоплені з 2014 це Україна!
Андрей Пичугин 31.08.2023, 15:08
👍
Volodymyr Gerun 31.08.2023, 15:10
супер
Оля Гуменюк 31.08.2023, 15:11
Правильно, підтримую
Daria Khokhulia 31.08.2023, 15:12
Дякую за вашу позицію! Це чудовий приклад для багатьох!!!

Бо я шукала роботу і багато компаній просто ігнорують той факт, що російська компанія прикривається адресою з Кіпру чи Литви.
Мустафа Альян 31.08.2023, 15:14
Дякую за інформацію
Олександр Верба 31.08.2023, 15:16
А може автор статті вказувати конкретно чому окремі кампанії потрапили до цього списку?.. Боя там бачу тих, хто наче виходив з ринку РФ і тих, хто написав якесь повідомлення в стилі "вне политики" і продовжує працювати, але їх тут в цей список в одну кучу скинули?!
Дмитро (модератор Work.ua) 31.08.2023, 15:51
Олександре, список заблокованих компаній ми сформували на основі даних від проєкту Leave Russia: https://leave-russia.org/uk (компанії, які продовжують працювати в рф). На цей список ми посилалися у попередній новині та продовжуємо посилатися зараз.
Олександр Верба 31.08.2023, 18:07
Не впевнений стосовно актуальності тої інфи, бо стосовно Райффайзен банку наче вони в процесі виходу коли я питав, але не знаю наскількі воно перевірено. Самсунг там якось не дуже зрозуміло бо там декілька компаній чи шо і, чому у Епл все ок, як люди з РФ їх товарами користуються?
Олексій Гончаренко 03.09.2023, 15:34
Є компанії які закрили виробництва в РФ але торгівлю з РФ не припинили,і їх також до списку
Тетяна Василівна Кононенко, Лєда Агро, ТОВ 31.08.2023, 15:19
Гідна позиція.
Настя Макарова 31.08.2023, 15:20
Дякую 🙏🏼
Антон Альохін 31.08.2023, 15:20
Дякую вам!
Iren A 31.08.2023, 15:21
Дякую! ❤️
Олег Фоменко 31.08.2023, 15:21
Дякую за свідому позицію. Це сильно!
Вікторія Мельник, Business Training Center 31.08.2023, 15:21
Підтримую!
Якщо кожен окремо почне бойкотувати тих, хто фінансує вбивство українців, то разом, загальними силами, ми їх викинемо з України. Нехай подавляться кривавими грошима в рашці.
Александр Сушко, ISL-Consulting, импортно-экспортное агентство 31.08.2023, 15:25
Це дуже гідний крок дуже відповідального бізнесу. Респект! Підтримую! І буду Вашим клієнтом forever ;-)
Штокало Андрій, First Legal LLC 31.08.2023, 15:25
Підтримую та дякую за сильну та свідому позицію
Артур Гукєтлєв 31.08.2023, 15:27
👍🤝👏✌💛💙🇺🇦❤🖤
Дмитро Путря 31.08.2023, 15:28
Теж підтримую!
Павел Павленко 31.08.2023, 15:32
Какой бред!
Ведь эти компании присутствуют на рынке Украины, значит нуждаются в сотрудниках и готовы им платить.
Компании все крупные и выдерживают условия КЗоТ, белые ЗП и другие "плюшки". Сейчас как никогда ранее люди нуждаются в деньгах.
Нормальный был сервис.
А сейчас урезан.
По опыту скажу, что отечественный работодатель, в основном, ведёт себя с сотрудниками по-хамски.
Так что гордиться таким "надбанням" не вижу резона.
Сергій Савельєв 31.08.2023, 20:59
Смерть ворогам......
Диана Пукас 01.09.2023, 07:50
Абсолютно з вами згідна.
Сергій Домбровський 02.09.2023, 10:50
Абсолютно согласен.
Олексій Гончаренко 03.09.2023, 15:37
Эти компании ведут двойную игру,как [образа видалена модератором Work.ua],и вашим и нашим.Потому им нужно определиться а они этого не хотят.Я вообще вынудили все эти компании покинуть рынок Украины приняв необходимое законодательство!И запомните"Святом место пустым не бывает"
Ірина Тарасова 31.08.2023, 15:33
Підтримую! 👍
Ольга Склярова, Нік-Електроніка 31.08.2023, 15:35
Дуже приємно працювати з такою компанією як Ви! Повністю Вас підтримуємо, разом до перемоги!
Виталина Александровна, Visual Craft Inc. 31.08.2023, 15:36
Молодці, це величезний крок з Вашого боку та укріплення Вашою соціальної позиції
Максим Четверик, Malibu 31.08.2023, 15:36
Підтримую!!!
Алла Волынец, ТАС, страховая группа 31.08.2023, 15:39
Підтримую! Геть з українського ринку компанії які спонсорують війну в Україні.
Бочкарь Роман, Revlon Professional 31.08.2023, 15:39
Нашу компанію, заблокуавли . Переплутали назви)))
а прохання надати підтвердження сказали ну його немає, це там хтось інший робить , ми просто заблокували вас і все. Смішно, ще й розмовляли в тоні , як ми ніби зрадники. а просто переплутали назви брендів.
ладно будемо з іншими працювати.

І доречі, ворк юа, чому коли я пишу тут на укр. мене підкреслює червоною лінію, типу помилки? а коли рос. пишу то все ок , вірно.

Може на це теж звернете свою увагу????
Дмитро (модератор Work.ua) 31.08.2023, 16:02
Романе, це не помилка, подивіться самі https://leave-russia.org/uk/revlon.

Щодо підкреслення, це виключно налаштування вашого браузера. Наскільки знаю, встановлення за замовчуванням української мови має допомогти.
Дарья Рябошапка 31.08.2023, 17:32
Бочкарь, бо браузер бачить москаля здалеку))
Постав перевірку правопису нарешті УКРАЇНСЬКОЮ!
Марина Радионова 31.08.2023, 15:43
Дякую
Юрій Білоус 31.08.2023, 15:43
Вдобавок, знаючи наших вітчизняних РАБОтодавців, Work.ua робить їм безкоштовну послугу по надекономії коштів на оплату праці! Адже, як завжди, вони зараз прикинуть:
- Ага, багато прибуло людей з окупованих територій + на ресурсі по працевлаштуванні не показують вакансії компаній, які залишились в рф ... Чудово, менше конкуренція! Тепер ми можемо хоч 5.000 грн/місяць платити народу - і вони то схавають!!!
Я про те, що не завжди "добрі" справи полегшують долю людей, часто навпаки
Олексій Гончаренко 03.09.2023, 15:39
Закони ринку ,спрос породжує попит і навпаки.З цим нічого не поробиш.Потрібно державі інвесторів залучати,поліпшувати ділову активність регіонів...щоб було більше роб. місць,з цим будуть рости зароб плати.
Валера Дробович 31.08.2023, 15:47
Підтримую !!!
Слава Україні !!!
Viktor Kryvenda 31.08.2023, 15:48
Ну нормас, без роботи у нас буде більше людей)

Всі хто пишуть що це правильний крок в економіці просто не розбираються)
Альона, Боковий О.М., ФОП 03.09.2023, 14:50
Полностью согласна с вашим мнением. Я против политики сайта и люди, которые это поддерживают, сами, видимо, никогда не создавали бизнес и ничего не понимают в экономике. А только готовы работать в найме (если конечно будет у кого, так как всех надо выгнать из страны, по их мнению). Каждый ищет кого бы обвинить в чем-то, выгнать из страны, повесить ярлык, осудить, только все эти судьи не замечают главного, что завтра "предателями" сделают их самих.
Дмитро Романюк 31.08.2023, 15:53
круто, так їм і треба! молодці!
Олег Капацин 31.08.2023, 15:57
Вірний вибір сильної компанії. Тепер цікаво чи Robata.ua вчинили так само. Якщо ні то я з ним престану співпрацювати. Молоці.
Олексій Гончаренко 03.09.2023, 15:40
Робота юей це колишнє найвідоміше печатне видання "Пропоную роботу"
Юлія Чорна 31.08.2023, 16:00
👏🌾🇺🇦
Костянтин, Глущенко Н.О., ФОП 31.08.2023, 16:04
Молодці !
Борис Хороший 31.08.2023, 16:05
Браво work.ua!
Александр Граф 31.08.2023, 16:07
Work.ua Вы как всегда "красавчики". Вы можете и в этот раз проигнорировать мое сообщение или на крайняк заблокировать учетную запись по непонятным причинам, но и в этот раз было очень сложно не блокировать комментарии. Можно было сделать все по-тихому, предупредить работодателей, которых очень желаете опрокинуть, заблокировать комментарии, потому что есть две стороны одной медали, чтобы не создавать перепалки между посетителями Вашего портала по размещению вакансий и резюме. Но кликабельность превыше всего...
Олександр Паламарчук 31.08.2023, 16:09
Підтримую.
Світлана Михайлівна 31.08.2023, 16:14
А звільнених 100% забезпечите роботою - є якісь гарантії з вашого боку? )) чи це для піару?
Олександра, Імперія-Холдинг, ТОВ 31.08.2023, 22:08
Вакансій повно! Було б бажання знайти роботу і працювати.
Игорь Цуп 31.08.2023, 16:15
Молодці ! Повністю підтримую рішення Компанії!!!
Валентина Шеян, Дошкільний навчальний заклад №712 (Київ) 31.08.2023, 16:24
Молодці ! Не відступайте від своїх рішень !
Богдан Жилюк 31.08.2023, 16:26
Все вірно, так і треба. Вподобайка))
Гена Чернов 31.08.2023, 16:27
Підтримаю! Слава Україні!
Андрій Білоус 31.08.2023, 16:29
Дякую WORK.UA за свідому позицію!!! Впевнений,що завдяки Вам її підтримають ще сотні і більше компаній,тим самим наближуючи нашу перемогу!!! СЛАВА УКРАЇНІ!
Наталія Колісник 31.08.2023, 16:30
Дякуючи вам, завтра виходжу на роботу. 😍
Андрій Андрущак 31.08.2023, 16:31
Чудове рішення! Підтримую. Заблокуйте ще Apple i Google!
Виктория Кемп 31.08.2023, 16:33
Пишаюсь Вами
Mykola Bulakhtin 31.08.2023, 16:33
Ага, звільніться, я роботу пів року знайти не можу. Нехай держава відмовиться від закупівлі газу та торгів з Росією. І до речі, Росія пишеться з великої літери. Не падайте до рівня ворога
Михайло Дуб 31.08.2023, 17:21
росія пишеться з маленької літери як знак зневаги. Це принципова позиція. А її військових ми називаємо свинособаками, хоча конкретно собаки і конкретно свині цього не заслуговують, вони (тварини) набагато кращі.
Олександра, Імперія-Холдинг, ТОВ 31.08.2023, 22:10
Браво! Достойна відповідь!
Микола Горовий 31.08.2023, 16:40
Все логічно і по людські.
Добре б ще маркування, в магазинах було, яке показує ,що ця компанія працює в рф ...із значком російської ганчірки,що є їх прапором.
Viktor Napoli 31.08.2023, 16:40
шановни.вы якщо опубликуете свий третий писля другого остаточный санкц.список то сами будете шукати робиту.3 росии.не вшов нихто вси там залишись .зминили просто вывески леви страус став jns .цей свит полон брехни и жестокости.не даром же написали оповидання дон кихот.вы боритесь з витрянными мельницами.скоро зима от це глобальна проблема .наши "друзи" поляки прут в москву ще бильше шматья чим перли до.
Владислав Саньков 31.08.2023, 16:40
Как от вас [образа видалена модератором Work.ua] отписаться? Запарили своим спамом
Дмитро (модератор Work.ua) 31.08.2023, 16:56
Владиславе, дійсно, якщо вам не цікаво читати наші новини, то краще відписатися від розсилки. Що ми вже і зробили за вас 😉
Александр Бондаренко 31.08.2023, 16:41
Блін і Samsung там же(. А я цю техніку юзаю, бо вона класна
Олександр Ка 31.08.2023, 16:48
Дякую за позицію! Разом переможемо рашиську нечисть і їх посіпак!
Света Филатова 31.08.2023, 16:52
Так, згодна!
Марина Ісип 31.08.2023, 16:56
Добрий день!!!!! Дуже вдячна Work.ua за позицію!!!!!! Ви праві - спочатку гідність, потім гроші!!!!! Нема нічого гіршого від ситого раба!!!!!! Молодці!!!!!! СлаваУкраїні!!!! Слава ЗСУ!!!!
Євгеній Зан 31.08.2023, 17:02
Молодці! Супер! Неприємно за Самсунг та Хаєр стало - багато їх техніки використовую(
Тетяна Ярушинська 31.08.2023, 17:04
Слава Україні!!!! Молодці! Разом до ПЕРЕМОГИ!
Іван Баланчук 31.08.2023, 17:16
Я більше тижня тому надвилав Вам скаргу на компанію, яка працює з рашкою. У якої в галереї на Вашому сайті превью відео на ютубі, над якими вони пропонують працювати, з вежами москва-сіті. Ніякої відповіді від Вас я досі не отримав. Вакансія досі є. Її переглядають та відгукаються кандидати(((

Компанія: https://www.work.ua/jobs/by-company/2559445/

Будя-ласка, розгляньте мою скаргу та прийміть міри. Дякую.
Дмитро (модератор Work.ua) 01.09.2023, 10:38
Іване, річ у тому, що у своєму зверненні ви не залишили ел. пошти, тому нам просто нікуди було відповісти.
Щодо компанії, дійсно, є деякі питання. Ми вже заблокували цю компанію та попросили документи про реєстрацію.
Дякуємо за вашу пильність та небайдужість 😉
Анатолій Вікторович Апестін, Роллотекс, ТОВ 31.08.2023, 17:17
Запостив у ФБ.
Про це мають знати усі !
🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦
Галина Мельникова 31.08.2023, 17:19
Дякую!!! Ви справжні) Пишаюсь вашим виданням і рішенням, що прийнято!!!!
Валерий Масло 31.08.2023, 17:22
Нафтогаз в 3-м списке санкций будет?
Цирк северокорейский.
Олександр Кулик 31.08.2023, 17:23
Дякую за Вашу Позицію.
Велика повага
Василь Скакун 31.08.2023, 17:24
Супер супер супер!!!
Олександр Леденко 31.08.2023, 17:25
Ви дуже круті! Дякую вам!!!
Юлія Барабаш 31.08.2023, 17:26
В наслідок цього ці компанії будуть просто більше винаймати в рашці, ті будуть платити більше податків, а наші люди не зумівши знайти роботу будуть і надалі біднішати. Зараз і так знайти роботу складно, а завдяки ворк юа це буде ще складніше. Наче такі санкції змусять компанії вийти з рос ринку. Навпаки.
Алена Тюхтий 31.08.2023, 18:01
А якщо це зроблять всі? І не тільки в Україні?
Work.ua, молодці! Дякую
Олександра, Імперія-Холдинг, ТОВ 31.08.2023, 22:15
Не потрібно прибіднятись! Роботи багато, бо кількість вакансій на рівні довоєнному, а от кандидатів значно менше! Тільки ледачий не може знайти роботу!
Vova Karpachov 01.09.2023, 15:04
ты рофлишь?)))
Юлія Барабаш 31.08.2023, 17:28
Ще дуже цинічно закликати людей звільнятися з цих компаній знаючи, що іншим роботодавцям глибоко наплювати на позицію людей, це не привід їх винайняти, тому ті, хто дослухається і звільниться будуть ходити без роботи и намагатимуться знайти хоч якесь місце
Олександра, Імперія-Холдинг, ТОВ 31.08.2023, 22:17
Не правда! Не наплювати! У нас руськоміровці не працюють. Коли у розмові підозрюю що у кандидата не проукраїнська позиція - такий кандидат іде за кораблем.
Вадим Найдюк 01.09.2023, 07:20
на вашем сайте https://imperiaholding.com/partners/vlasniki-brendiv
вы сотрудничаете с Henkel

или это другое?))
Wefwefewfewf Edfwcefwef 04.09.2023, 14:19
Конечно другое, Вы что. Там и Лореаль и Хенкель))))
Денис Кравченко 31.08.2023, 17:45
Имею три образования высших, а работаю грузчиком за 10 000 гривен, вот и результат:-((((
Шибанова Лілія, Перша М'ясна Компанія, ТД, ТОВ 01.09.2023, 09:53
Приходьте до нас , у нас вантажники заробляють по 20!
Юля Лазаренко 31.08.2023, 17:46
Зачем мне такая рассылка? Как обычно,напугать?
Дмитро (модератор Work.ua) 31.08.2023, 17:55
Юлю, ні в якому разі. Ми просто поділилися з вами важливою новиною. Якщо не хочете отримувати розсилку, в обліковому записі у розділі «Особисті дані» та «Налаштування сповіщень» можна її відключити.
Олена Кутєхова 31.08.2023, 17:51
👍💪💙💛🤗
Serhii Mazurov 31.08.2023, 18:00
Молодці!
Serhii Mazurov 31.08.2023, 18:03
Сподіваюсь, що до українців нарешті дійде, що жодні гроші і роботи не варті смертей патріотів. Гідністю не торгують . А тим більше не віддають гідність за якісь там з.п.
Лілія Харченко 31.08.2023, 18:08
Супер 👌
Ксения Даниленко 31.08.2023, 18:14
чому ідея банк на ринку закрити потрібно
Ксения Даниленко 31.08.2023, 18:16
я без роботи найти неможу їхати куди боюся
Катерина Петрук 31.08.2023, 18:17
👍
Ровшан Алиев 31.08.2023, 18:18
Прекрасно! Ви молодці! Підтримуємо вашу ініціативу. З повагою, Onex Logistic
Василь Головцин 31.08.2023, 18:21
Можна не відмовлятися, а збільшити гонорар, бо це економіка. А економіка на довгій дистанції працює краще за рицарський турнір.
Не вийшов з рашки - плати за послуги з коефіцієнтом *3, 2 з яких будуть йти на донати ЗСУ.
Ірина Венгрук 31.08.2023, 18:24
Дякую за дану статтю! Дуже цінна інформація! АЛЕ! Також є до вам величезне прохання, шановний Work.ua, допоможіть боротися з ганебною зарплатнею, котру пропонують більшість роботодавців. Це стосується як приватног сектору, так і державного! Багато хто з роботодавців, дивлячих на аналітику вашого сайту, на якому розміщено ганебно низьки зарплати в розмірі від 6700 гривень за місяць за повню зайнятість, формують зарплати в своїх організаціях! І коли звертаєшся до керівництва щодо підвищення низької зарплати, то у відповідь чуєш - зайди на Ворк.юа та подивись, там ще менші зарплати! Work.ua, ви є ВАЖЛИВИМ ВАЖЕЛЕМ впливу на формування зарплат. Ви несете відповідальність за ті вакансіі та ставки, котрі у вас розміщуються. Будь-ласка, зверніть на це увагу! Допоможіть украінцям в такий складний час вижити, та почувати себе нормально! Адже це ненормально :
Помічник продавця продовольчих товарів (для осіб з інвалідністю, с. Вороньків) 5 600 грн Фора, ТОВ !https://www.work.ua/jobs/5008658/ Невже ТОВ Фора впевнена, що людина інвалід заслуговує на таку зарплату!?? Це ганьба!! Далі: Касир
6 800 – 8 000 грн% від виторгу Інвестиційний Аналітичний Центр.Умови роботи: 15 днів на місяць по десять годин. З 10 до 20 години! https://www.work.ua/jobs/5311387/ Це просто жах!! І сайт повен таких оголошень! Як нам почуватися , дивлячись на ці зарплати!????!!
Ірина Венгрук 31.08.2023, 18:28
Перепрошую за описки в моєму відгуку, адже дивлячись на те, що відбувається в країні з оплатою важкої праці (і не кажіть, що не всі вакансіі складні. Сьогодні , коли ти не спиш із-за обстрілів, будь-яка вакансія є не простою) - спокійною залишатися вкрай складно :((
Дмитро (модератор Work.ua) 01.09.2023, 14:31
Ірино, розуміємо ваше занепокоєння і вдячні, що ділитеся з нами цією проблемою і вашим особистим досвідом.
Дійсно, низька оплата праці демотивує та пригнічує 😟 На жаль, змусити компанії виплачувати більшу зарплату ми не можемо, але можемо мотивувати це робити. Наприклад, ми робимо добірки вакансій з високою зарплатнею, досліджуємо ринок зарплат і проводимо вебінари для роботодавців. Можливо, ці кроки не радикальні, але впевнені, що вони позитивно вплинуть на ринок праці!
Игорь Полшведкин 31.08.2023, 18:28
Заблокируйте Коломойского и Зеленского. Пусть будет проклята война.
Людмила Горемикіна 31.08.2023, 18:46
Я тільки за ! Давно потрібно так було зробити , ще з 2014 року
Людмила Горемикіна 31.08.2023, 18:47
Жавно так потрібно було зробити ще з 2014 року
Людмила Лебедева 31.08.2023, 18:48
Гідність в тому, що люди і багато людей будуть жити без роботи, без зарплатні? Ц е дуже висока гідність...! Браво!
Любовь Полянецкая 31.08.2023, 19:05
Правильно! У этих кампаний было предостаточно времени уйти! Всячески рекламирую в сети и осуждаю эти кампании, а также - среди людей нашего города. Надо сделать таблицу или рисунок со всеми этими кампаниями, чтобы легче было информировать и предупреждать о спонсорах войны.
Оксана Надєіна 31.08.2023, 19:06
Дякую за Вашу позицію! Все буде Україна!
Дмитро Пришупа 31.08.2023, 19:08
Дякую вам за вашу позицію! Завдяки таким як ви наша країна вистояла в перші дні повномасштабного вторгнення росіян, а зараз допоможе швидше їх перемогти і відправити на звалище історії з великою ганьбою!
Олена Бернацька 31.08.2023, 19:11
👎👎👎👎👎
Дмитрий Тимошенко 31.08.2023, 19:11
Доброго дня, не знайшов KFC у санкційному списку, як таке може бути?
Дмитро (модератор Work.ua) 01.09.2023, 09:24
Дмитре, добридень! Наші санкційні списки базуються на даних проєкту Leave Russia. Там зазначено, що KFC вийшли з ринку росії https://leave-russia.org/uk/kfc.
Олена Бернацька 31.08.2023, 19:13
Кока кола вышла из ринка
года если в курсе
Хоть бы не позорились
Наталья Зайцева 31.08.2023, 19:29
Підтримую 👍🇺🇦💪
Ігор Попов 31.08.2023, 19:37
Слава Україні!!!
Сергій Поздняков 31.08.2023, 19:47
👍🌹🇺🇦
Олексій Руднєв 31.08.2023, 19:50
Ц і л к о м !!!!!!!!!!!!!!!! П і д т р и м у ю !!!!!!!!!!
Олександр Чумак 31.08.2023, 19:51
Підтримую Вас.
Сергій Калинін 31.08.2023, 20:04
Henkel -працює в Рашке і це 100%!!!!!!
Марина Балюра 31.08.2023, 20:10
Действительно похвально) Пиар ход продумано на высшем уровне.
В этом списке указываются иностранные компании. Владельцы и основатели этих компаний не являются гражданами нашей страны.
Эти люди просто "делают деньги". Заставить их выйти из крупного рынка сбыта мы не можем. Все неглупые люди это понимают. Таким компаниям намного проще закрыть филиалы у нас, а не выйти из рынка России. А вот если они реально закроют филиалы у нас, то наш, и без того пустой бюджет, просто этого не выдержит.
Так что.... Прекратить сотрудничество вы вправе. Заработаете пару сотен "лайков", только вряд ли это каким то образом изменит ситуацию.
Валерий Очеретяный 31.08.2023, 20:16
Так. Підтримую. Так і треба.
Ященко Людмила Васильевна, Большая медведица, ветеринарная клиника 31.08.2023, 20:23
Молодці, браво!
Тетяна Четиркіна 31.08.2023, 20:24
+
Катерина Анішкевич 31.08.2023, 20:25
Дякую за таку свідому позицію!
Олена Ткачук 31.08.2023, 20:47
Шановні, дуже прикро що на темі війни зараз піариться купа особистостей, такі стали всі "правильні" через 10 років війни, граються у спікерів в своїх соціальних мережах та сайтах, підштовхують інших маючи свою скриту вигоду від цього. Якщо ви блокуєте компанії, то почніть з тих де серед власників є рос.бізнесмени чи може наші політики корупціонери які обкрадають людей під час війни, а не міжнародні компанії які платять податки в нашу країну та надають купу робочих місць.
На що люди змінять робоче місце в міжнародній компанії в 40+ років? Підуть працювати на якийсь ФОП за 7000 грн на місяць чи може розмістити резюме на вашому сайті, щоб отримувати купу дзвінків від шахраїв? Я вже не кажу про те що ейджизм нікуди не дінеться і багато роботодавців хочуть класного, молодого, енергійного співробітника який буде працювати 24/7 за ідею.
А поки ви дуже багато кажете про інші компанії та закликаєте їх до дій, то почитайте відгуки про вашу та наведіть лад у своїй хатинці https://www.vnutri.org/work-ua/
Тетяна Стадник 31.08.2023, 20:47
Гірко від того що закордонні світові бренди виходять з російського ринку продаючи активи за 1доллар а українець не може навіть відмовитися від російської мови що вже казати про товари які споживають
Iryna Gvozdetska 31.08.2023, 21:11
Дякую вам за цю роботу. Я виїхала з дітьми. І тут давно ігнорую марки, які працюють на росії. Але не про всі знала. Тепер знаю більше.
П.С. Сьогодні реально не могла обрати морозиво у магазині в Швейцарії: або нестле або юнілівер. Але знайшла місцеве. Що прикметно, діти лище запитали, чому ми не беремо те, яке брали раніше, і спокійно обрали інше на заміну.
Вероника Бай 31.08.2023, 21:20
👏👏👏
Магда Полесська 31.08.2023, 21:26
Глупо из-за ваших амбиций лишать людей возможности трудоустройства. Это личный выбор каждого.
Олег Чумаченко 31.08.2023, 22:24
Їдь до кацапщини і працюй на ворога.
Олена Ткачук 31.08.2023, 22:38
Олег, логіка яка?
Французька, Німецька, Американська, Турецька компанія яка має офіси та постачає продукцію в різні країни в тому числі і в нашу, платить до бюджету податки, платить людям заробітну плату.
Країна з якої походить ця компанія надає військову, гуманітарну допомогу Україні. Надає прихисток громадянам нашої країни які виїхали за кордон та платить їм кошти зі свого бюджету. З бюджету в який йдуть податки від цих компаній.
Можна якось дивитись далі свого носа та хоч трохи розбиратися перед тим як робити такі заяви?
Хоча чому я дивуюся.. більшість тут отримала пилу в очі і сидять задоволені додав собі плюс за "патріотичність".
Олег Чумаченко 01.09.2023, 09:40
тут все просто.
друг моего врага - мой враг
Олена Ткачук 01.09.2023, 10:10
Олег, за Вашими судженнями виходить що країни які надають нам допомогу наші вороги?
Олег Чумаченко 01.09.2023, 15:27
зарабатывают миллионы от нашей крови, а нам кидают мелочевку на примочки.
Равноценно?
Олег Чумаченко 01.09.2023, 15:31
разговор не о странах, а конкретных частных компаниях
Богдан Жилюк 01.09.2023, 11:07
Не плутайте країни з конкретними приватними виробниками, які розростаються до транснаціональних корпорацій, і їм байдуже, де працювати, прибуток понад усе. Мухи окремо, котлети окремо))
Олексій Можаровський 31.08.2023, 21:35
Круто! Тепер мені точно не треба перевіряти особисто компанії на російське коріння.
Yaroslav Morozov 31.08.2023, 21:46
Это уже покращення или будет еще лучше?
П.С
[образа видалена модератором Work.ua]. И так работы нифига нет, вы еще и вакансии европейских компаний убираете.
Всем работать в украинских за 8 тыс грн? Нет уж, дешевле дома сидеть
Олег Чумаченко 31.08.2023, 22:26
А де твій дім?
Олег Чумаченко 31.08.2023, 22:32
бажаеш 100 000?
їдь на 00
Анна Крицька 31.08.2023, 21:50
Ви круті!!! Так тримати!🤗
Олександр Бородайчук 31.08.2023, 21:55
Молодці!!!
Леся Ціленко 31.08.2023, 22:04
🤝👍 Якби всі мислили як менеджмент Work.ua. Дякую за приклад ведення чесного і достойного бізнесу. Все починається із нас самих.
Наталия Соколовская 31.08.2023, 22:15
Я пишаюсь вами.
Богдан Михайлов 31.08.2023, 22:22
work.ua найкращі !

" гідність не продається "

Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до Ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна...
Віктор Баранов
Марина Екимова 31.08.2023, 22:29
Сказать нечего многие нехотят чтоб российские компаний тут были много боли потерпели украинцы из-за страны агрессора потому и нехотят чтоб они тут были это все что могу сказать я
Олег Чумаченко 31.08.2023, 22:30
Цілком підтримую рішення компанії Work.ua
Спільними діями переможемо ворога !!!
Щукина Ирина, НеонРеклама 31.08.2023, 22:30
пишаюсь вами, найкращі !
Владимир Онавамнадо 31.08.2023, 22:49
Зигую вместе с вами !
Богдан Жилюк 01.09.2023, 11:20
Зіґуйте на рабсєї, Владімір, в радной ґовєні, вмєстє з пуйламі, дімонамі, мільчаковими і остальнимі русічамі-живодьорами-шовіністами, ваши фсє там. За виключенням тих прішельцев, яких зараз докобзонюють
Василь Скрипка 31.08.2023, 22:59
Підтримую!
Виталий Mateyko 31.08.2023, 22:59
👍👍🇺🇦✌️
Тарас Павлович, KMT Trans Logistic LLC 31.08.2023, 23:00
🤝🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вадим Ляпун 31.08.2023, 23:11
а то що ви даєте запрошення транспортних закордоних фірм які запрошують водіїв працювати з європи до росії то Вас не бентежить ?!!
Геннадий Козаренко 31.08.2023, 23:18
А чому тільки маркування? Чому не вилучення з полиць?
Михайло Лучків 31.08.2023, 23:28
Я не розумію логіки. Наприклад, закриється компанія А, яка є в списку, яка виробляє продукцію, яка продається і в РФ. Думаєте, менше купляти ви будете? Ні. Кількість робочих місць ви зменшите, логістика здорожчає, бо ці товари повезуть з інших країн. І прикладів дуже багато. Ось деякі. Компанія lays виробляє чипси в РФ, однак і в Україні ці чипси продаються, але везуть іх з Польщі та Румунії. Так само як, Mars, snickers, halls, Gillette, та інші. Тому, закриється той же завод кока кола в Україні, пепсі, самсунг чи ще якісь виробництво, то продукція тих фірм все одно буде в Україні. Тільки ціна буде інша, та буде вироблено іншим паном чи сеньйором.
Олександр Качан 01.09.2023, 06:55
Підтримую
Олександр Хоменко 01.09.2023, 07:05
+++
Тетяна Ніколаєва 01.09.2023, 07:12
Очевидно,що наша біда,це тільки наша,а всі ці компанії просто роблять гроші,і їм ,на жаль,байдуже на нас...
Iryna Ochenash 01.09.2023, 07:20
Дякую Work.ua за принципову позицію, давно потрібно викинути увесь москальський непотріб та тих, хто їх підтримує, з нашої країни.
Наше рідне - Найкраще!
Василь Коробов 01.09.2023, 07:46
Дякую Work за позицію!
Елена Успенская 01.09.2023, 07:54
Супер! Дякую! Слава ЗСУ!
Олег Артамонов 01.09.2023, 08:06
Підтримую. Від кожного з нас залежить мирне майбутнє.
Григорій Нечай 01.09.2023, 08:39
Я підтримую Ваше рішення, воно вивірене і на часі.

Чому веде по хамськи? Так ми ж самі ведемо себе по хамськи один з одним. То ж давайте з себе і розпочинати...
Оксана Дедковська 01.09.2023, 09:03
Пропозиція до торгівельних мереж - дуже слушна, хоча сумнівно, що вони на неї пристануть)) Ворк - так тримати!
Александр Бильченко 01.09.2023, 09:30
Дякую за громадянську позицію.
Повністю підтримую.
Слава Україні!
Денис Симяник 01.09.2023, 10:04
Вы считаете, что правильно поступаете, лишив людей возможности мониторить рабочие места, и зарабатывать кусок хлеба? Или думаете, что нет других платформ для размещений объявлений работодателем?
Сергій Котляр 01.09.2023, 12:27
Згоден.
Віталій Попович 01.09.2023, 10:28
Вакансій не поменшало без цих компаній. Геть з України!
Калабський Микола, ВПК-Україна, ТОВ 01.09.2023, 10:50
Круто, Ви хороший приклад !!! Головне щоб інші платформи теж були в тренді !!!
Надія Годованець 01.09.2023, 10:55
Якби ж так всі як Ви! Молодці,гарний приклад!
Нина Данченко 01.09.2023, 11:36
Дякую за патріотичну позицію.
Таїсія, Swiss Sustainable Agricultural Holding 01.09.2023, 12:07
Підтримую!
Ольга Дрималик, Домен-Друк, ТзОВ 01.09.2023, 12:13
Ваші дії заслуговують поваги. Ви приклад для всього українського бізнесу!
Любов Яшна 01.09.2023, 14:09
Це сильно, гідно, патріотично. Дякую.
Владислав Горчаков 01.09.2023, 15:24
Смело, очень смело! Надеюсь Вас поддержат.
Владислав Горчаков 01.09.2023, 15:25
Т.м. СПЛАТ принадлежит россиянам.
Вадим Домнич 01.09.2023, 15:30
Накладывание санкций на украинцев - ни чего нового
Ємець Вікторія, Пульс, мережа клінік 01.09.2023, 16:33
Молодці!
Колеги з robota.ua вас підтримують? Якщо вони все ж продовжать працювати з санкційними компаніями, тоді наша група компаній припинить співпрацю з цим ресурсом.
Юрій Білоус 01.09.2023, 16:44
Покажіть будь-ласка, які вакансії пропонує ваша "група компаній" ... Чи так розкажіть: посада - рівень оплати.
Що ви особисто робите для того, аби якісно замістити високооплачуваними варіантами сайт працевлаштування? Тобто, яку цінність несете? Людина, яка працює на вас: може дозволити за рік купити іномарку, забезпечити освіту 2-м дітям (чи хоча-би одній), прогодувати сім'ю з 4-х чоловік (дружина з маленькими дітьми не працює), можливо відправити хоч раз на рік рідних у подорож!?
Скоріш за все, ті самі "сирітські" зарплати - аби з голоду не пропали.
Ну, менше буде вакансій на Work.ua та Rabota.ua - що виграє звичайний робітник? А нічого, наші жлоби-хазяєва лише й надалі зможуть тримати нас "в узді" - менша конкуренція!
Дмитро (модератор Work.ua) 01.09.2023, 17:47
Вікторіє, дякуємо за вашу свідому та відповідальну позицію.
Поки що robota.ua ніяк не реагувала на наш маніфест і заклики доєднатись до нього. Сподіваємось, що вони все ж таки зроблять правильний та такий важливий для суспільства крок.
Юрій Вегера, Стала енергія, ТзОВ 01.09.2023, 16:37
Які ж ви молодці! Ви були в числі перших, хто зробив свій сервіс україномовним, ще до нового закону про мови. Пишаюсь вашою патріотичною позицією!
ми це пам'ятаємо!
Наталія Лісовенко 01.09.2023, 17:20
Молодці
Наталія Лісовенко 01.09.2023, 17:20
Молодці
Володимир Тесля 01.09.2023, 17:20
Я з вами. Підтримую.
Олександр Савченко 01.09.2023, 19:12
Клоуни, коли рік тому переписувався з вашими модераторами щодо оголошень по роботі на майданчиках одноклассники, Яндекс та ВК, отримував відповіді що прямих доказів немає.
А тут такі патріоти стали....
Анастасія Сезько 01.09.2023, 19:22
Дуже правильне рішення! У таких вчинках проявляється справжній патріотизм і позиція!
Геннадiй Кривенко 01.09.2023, 19:47
Personal thanks from Mr. Biden. Destroy everything that you recently were proud of. Drill a hole in the ship that saved you from poverty before.
Алексей Грабушин 01.09.2023, 19:52
Мировой рынок показал с кем и чем торгует агрессор и на каком месте в мире находится .Это мониторят и европейские и американские компании Гугл в помощь и переводчик тоже .Да и им всё равно что там Work.ua делает они всегда найдут робочий персонал через другие ресурсы , даже объявления на столбах могут расклеивать но главное качество специалистов .
К примеру тут прочитал комментарий человек с высшим образованием работает грузчиком за 10 000 , а ему отвечает какой-то работадатель что у него 20 000 грузчик получает приходи. Это взрыв мозга так что получайте высшее образование ,а потом работать грузчиком руководство страны позаботилось о твоём будущем.
Тома Матвиенко 01.09.2023, 19:54
Бесовщина предела нет
Володимир Реплянчук 01.09.2023, 21:16
Ви красені та красуні! Слава Україні! Героям слава!
Роман Бойченко 01.09.2023, 21:39
Повністю з вами згоден.
Слава Україні!
Елена Адаменко 01.09.2023, 22:44
Підтримую, з повагою! Слава Україні!
Остап Ступка 01.09.2023, 23:02
Списки олігархів коли викладати?
Наприклад свого директора.

https://opendatabot.ua/p/3LBN802
Йонас Качковський 21.09.2023, 16:56
Спробуйте трошки краще шукати інформацію у відкритих джерелах. work.ua це не та компанія на яку ви посилаєтесь

https://opendatabot.ua/c/41544499
Антон Мельник 01.09.2023, 23:38
Если бы так сделали все фирмы у нас в стране,это было бы круто.А еще лучше чтобы санкции стали жестче-абсолютно ничего не покупать и не продавать в рашку.Но это мечты.Спасибо за то что есть.
Ольга І 02.09.2023, 09:45
Дякую за вашу позицію!
Олена Логвиненко 02.09.2023, 10:26
Згодна і солідарна з вами!!!! Слава Україні!
Яворский Константин, Орбита 06.09.2023, 19:06
Ура !! давайте закроем все таки МЕТРО в Одессе а то жалко как то в ФОЗЗИ прилетело а в МЕТРО нет. собираемся на акцию!!! Слава Україні !!
Александр Никитин 02.09.2023, 13:08
Я не розумію що це за санкціі тільки на словах ,бо усі санкціі раша обходить через трті краіни!Чому ж не вводять санкціі на треті краіни які допомогають раші іх обійти!Американці які допомогають нам зброєю самі продають мікрочіпи раші і японія також і Нідерланди!Не вже не можно в світі навести порядок?
Віталій Тарасенко 02.09.2023, 17:29
Це гідний вчинок,навіть ..більше..-крок.
Слава Українцям....навчимося поважати себе...все буде УКРАЇНА
Анатолий Гусев 06.09.2023, 11:11
Давно пора видалити
Яворский Константин, Орбита 06.09.2023, 19:05
давно пора все удалить и всех !
Ярослав Сліжевський 02.09.2023, 21:56
Модераторы как-то упустили. Компания Royal Canin , корма для домашних животных , концерн Mars. Продолжает работать в рф и у нас . Даже здесь есть поиск вакансий от Royal Canin Украина
Юрій Білоус 04.09.2023, 10:57
Я думаю, шо тут є навіть вакансії від ... мобільного оператора "КS"!? І мова навіть не про "коріння" цієї компанії.
Дуже цікавий підхід: вже пару разів поповнював рахунки синові й матері - за день до кінця тарифу. То просто гроші на вітер, вони пропадають за день і на слідуючий нічого не залишається! А менеджера ясна річ, що якось гарно вам то сформулюють))) Та навіть в інтернеті читав статтю про те, і ні для кого це не секрет - так розумію. Про те, що швидко "тають" гігабайти, то взагалі мовчу.
Чого Work.ua не припинить співпрацю з компанією, яка навіть під час війни вчиняє так? Мабуть, все ж десь допомогають армії - можливо. Але, чиїми грошима!? Десь хтось чув чи бачив плакат: Ми, такі-то такі-то ... купили те то і те то ... на кошти, які "намутили" в українських громадян)))
Невже така мала маржа у мобільного оператора, аби "додатково/непомітно" не знімати кошти?
Якщо вже, як десь тут казали "свято місце пустим не буде", то не підтримуйте тих, хто безсоромно залазить в кишеню простим людям і почувається вполнє
Дмитро (модератор Work.ua) 04.09.2023, 16:35
Ярославе, компанія Royal Canin та Mars не розміщують свої вакансії на сайті. Але ви могли зустрічати вакансії, які викладають компанії, що все ще співпрацюють з цими брендами. Це вже вибір кожної окремої компанії. Проте ми зробимо все, щоб донести кожному бізнесу, що така співпраця токсична.
Ярослав Сліжевський 04.09.2023, 17:47
А тогда что и кто ? Вот они ищут через вас водителя - экспедитора по доставке заказов по Киеву
https://www.work.ua/jobs/5247401/
Дмитро (модератор Work.ua) 05.09.2023, 09:58
Ярославе, дійсно, не побачили цю компанію 🙁
Дякуємо, що дали нам посилання, ми вже заблокували цього роботодавця.
Яворский Константин, Орбита 06.09.2023, 19:04
Давай блокируй всех без разбора!!! чего уж там гулять так гулять!!
Яворский Константин, Орбита 06.09.2023, 19:01
Давай доведи мне насчет токсичности лицемери лжец
Олег Анатолійович, Бобровський О.В., ФОП 02.09.2023, 22:37
Все правильно!!!
Алексей Яковцев 02.09.2023, 23:07
Ми просто топ!
Алексей Яковцев 02.09.2023, 23:08
Ви просто топ!
Олександр Бобрик, Траса, шиномонтаж 03.09.2023, 08:27
молодці
Вікторія Баришполець 03.09.2023, 10:51
Дякую за вашу позицію!Слава Україні!!!
Ольга Анохіна 03.09.2023, 13:10
якби не перелелічили ці компанії, особливо 2 список, то особисто я і не знала, тому що мало інформації. Дякую. Я буду притримуватись заборони та ігнорувати їхні товари та послуги
Сергій Кармазін, Парі-Текс ЛТД 03.09.2023, 13:28
Підтримую Вас. Тримайтесь. Буде мінус від втрати клієнтів. Але буде й плюс від почуття чистоти і гідності.
Закликаю не придбавати товари компаній, що працюють в коаїні - агресорі.
Євген Галіченко 03.09.2023, 13:57
Тоді призупиняйте співпрацю з усіма українськими компаніями, яки заробляють на крові або на потребах людей, які потрапили у біду. Наприклад, Епіцентр, який продає гуманітарку.
Анатолий Гусев 03.09.2023, 22:33
Підтримую
Павел Ватулин 03.09.2023, 23:00
Назло маме отморожу уши.
Алексей Антипов 04.09.2023, 01:31
Удаленной работы будет ещё меньше )
Анастасія Кропива 04.09.2023, 08:14
Цікаво, вони правда думають що люди зможуть знайти роботу у про український компанії всі? Напишіть звільнення, ну смішно. А де брати їжу людям та платити комуналку? На що жити при пошуку роботи? На кожну вакансію одну 400 людей!
Петро Майовський, Горянка, ТД 04.09.2023, 09:51
Респект WORK.UA!!!
Це справді компанія, яка працює в інтересах держави/державності, втрачаючи не малу вигоду.
Якби всі хто проживає на території України діяли і мислили саме так, то або війни б не було або вона не була б настільки довготривала, бо війна має підґрунтя ментальне/духовне - "главноє, чтоб покушать било, а откуда і какой ценой всє равно" (на жаль багато в нас таких ідеологів проживає а частина взагалі за руzzкій проклятий мір вболівають...) - тому Україну і роздирають найперше зсередини, а вже як наслідок зовні, але з Божою допомогою і свідомими патріотами т.я. WORK в т.ч. УКРАЇНА буде і переможе - інакшого НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЯ!
А роботи, для тих, хто справді хоче ПРАЦЮВАТИ, а не "шаритися", як в "совку" звикли достатньо - у нас постійно кілька вакансій відкриті.
Сергій Науменко 04.09.2023, 16:01
https://www.work.ua/jobs/1499499/
Инженер-конструктор, механик
25 000 грн
Залежно від навичок та досвіду роботи
Камоцці, ТОВ

https://www.youtube.com/watch?v=jrpis9CgQqw
Дмитро (модератор Work.ua) 04.09.2023, 16:18
Сергію, дякуємо, що звернули нашу увагу на цю компанію. Але ми вже заблокували усіх, хто був у списку проєкту Leave Russia: https://leave-russia.org/uk (понад 1400 компаній, що не пішли). Ми довіряємо цьому проєкту і спираємось на нього.
Наталія Лисянюк 04.09.2023, 23:26
Дякую за Вашу позицію!
Андрій Зуєнко 05.09.2023, 10:49
Дякую за Вашу позицію. Разом до переиоги!
Олександр Харів 05.09.2023, 11:57
Чомусь ані бізнес, ані владу, ані людей (деяких) - не хвилювали ці компанії, що працювали в росії та у тимчасово окупованому Криму, в період з 2014 року і до 24.02.2022... Як-то кажуть [ненормативна лексика видалена модератором Work.ua]. Нашій дипломатії потрібно було починати "роботу з компаніями" ще в 2014 році, але нажаль "маємо те, що маємо".
Дмитро Квітчатий 05.09.2023, 12:11
Дякую за Вашу позицію!
Oksana Borys 05.09.2023, 15:02
https://www.work.ua/jobs/by-company/118076/ - в цієї компанії досі і працівники в росії...
Дмитро (модератор Work.ua) 05.09.2023, 16:06
Оксано, ми відмовили у співпраці компаніям, які продовжують вести свій бізнес на російському ринку і сплачувати туди податки. Ми не знайшли групи компаній «Актив» у цьому санкційному списку. Якщо ви знайшли іншу інформацію, будь ласка, надішліть нам на [email protected].
Никита Тышкевич 05.09.2023, 15:21
бред
Катерина, Ековей Вейст Менеджмент, ТОВ 05.09.2023, 15:52
Чудове рішення! Дякуємо! Все буде Україна!
Наталія Савельєва-Кулик 05.09.2023, 18:25
:))) - так відбувається "actіng out", найпопулярніший механізм захисту психіки пересічної людини.
Дмитро Волод Чайка, Чайка Д.В., ФОП 05.09.2023, 20:08
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дмитро Волод Чайка, Чайка Д.В., ФОП 05.09.2023, 20:09
Дякую!!!
Яворский Константин, Орбита 06.09.2023, 18:55
Лицемерие и [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] вот что это а не "санкции" эти компании спокойно поменяли свою шапку и вошли в договоренность с другими. и все работает как и было. Теперь по факту. Думающих и адекватных людей как оказалось очень мало- можно перечислить буквально нескольких кто написал комментарии.Остальные - "УРА БЫДЛО" так их называют конкретно у нас в Одессе)). Конкретика чтобы закрыть рот этим всем "ПІДТРИМУЮ" и "ДЯКУЮ" . Итак компания Samsung . Чипсеты и несколько компонентов электронных комплектующих поставляются этой компанией в УКРАИНУ исключительно для использования в морские дроны и ракеты определенного типа и это все в итоге улетело не 1 раз в сторону москвы и Крыма и работает на нашу общую победу. Но как же!!! Work ua наложил санкции !!!! потому что одна мокрая курица которой поручили собрать информацию о работающих брендах в рашке дала информацию свому руководству и те "подмахнули " не глядя включив туда и SAMSUNG который отключил поддержку на территории рашки своей продукции но разве это важно??? нет!! потому что важнее собрать ХЕЙТ тут типа УРАААА долой корейских буржуев!! и по факту снова разделить Украинцев. Вот чем снова занимается компания WORK.UA
Яворский Константин, Орбита 06.09.2023, 19:10
P.S Практически все кто тут написал "ДОЛОЙ " и "ура" ВСЕ продолжают пользоваться вражеской программой 1с и дома у вас по прежнему газ из рашки . Лицемеры
Александр Анциферов 22.09.2023, 14:10
Добавите еще Битрикс 24
Алла Затварницкая 06.09.2023, 19:33
Я особисто погоджуюсь з цією позицією, але мої коти звикли до Віскасу і я не можу їм нічого пояснити. Вони чомусь не хочуть переходити на патріотичні бренди.
Богдан Іванов 07.09.2023, 00:06
Браво❗️💯🇺🇦
Ірина Поліщук 07.09.2023, 06:06
В ідеалі, необхідно щимити ці компанії, щоб шкірою відчували той дискомфорт, що вони вносять в життя... Проте якщо вони продають свій бізнес за 1 рубль- вони фактично інвестують свої активи в економіку Московії...тому як це не прикро звучить хай краще не продають- хай краще виводять всі кошти і обирають обкладання податком на своїй території, скільки б не коштувало. Звісно це не завжди можливо, проте дарувати обладнання, технологі- да там інноваційний бум іде! А в нас- заводи розбиті, виробничі продукти ростуть в ціні, можливий дефіціт продукції... Тому треба дивитися ширше- це як кажуть касова метода, а економічна сягає свого буму!- конкуренти виходять з ринку і все іде тільки до рашки!
Валерій Скоробреха 09.09.2023, 07:56
І так Тримати! В такій парадигмі у Вас не буде НІЯКОЇ!!! конкуренції в Україні. Дякуючи Вам, влаштувався на роботу не з санкційного списку!
Валентин Захарченко 09.09.2023, 21:02
дякую, ви справжні патріоти!
Виталий Лепихов 16.09.2023, 23:01
Звичайний хайп та самодурство. Чи блокує ворк.уа шахрайські компанії які заробляють на шахрайстві всередені країни, або дурять робітників - ні. Чи блокує ворк.уа гнойні компанії які крадуть гуманітарку або речі які призначені для зсу - ні. Тож про яку гідність намагаються щось мямлити, незрозуміло. Facepalm. Ліпше вже б нічого не писали
Дмитро (модератор Work.ua) 18.09.2023, 11:05
Віталію, нам шкода, що ця стаття виглядає для вас хайпом, хоча посил в ній зовсім інший. Цією статтею ми хотіли показати та пояснити іншим, чому потрібно відмовлятися від співпраці з компаніями, які досі не вийшли з російського ринку, і вона точно не про хайп та самодурство.
Кожен з нас займається своєю справою, тому питання
щодо розкрадання гуманітарки потрібно направляти поліції. Однак, якщо ви знайшли компанію, яка займається обманом наших шукачів, будь ласка, напишіть нам на [email protected], будемо розбиратися 😉
Игорь Онопко 17.09.2023, 14:22
super!
Лена Кирильчук 20.09.2023, 18:59
Чому ж тоді люди купляю ть ці товари скмсунг нестле пепсі інше
Александр Анциферов 22.09.2023, 14:07
Почему нет в списке компаний и предпринимателей которые пользуются программным обеспечением 1С и Битрикс 24 ?
Дмитро (модератор Work.ua) 22.09.2023, 14:16
Олександре, список заблокованих компаній ми сформували на основі даних від проєкту Leave Russia: https://leave-russia.org/uk (компанії, які продовжують працювати в рф).

А про важливість використання українських програм замість російських, ми написали у цій статті: https://www.work.ua/articles/expert-opinion/3156/.