- 42459
Як заслужити імунітет від звільнення, або Незамінні бувають
У кожній компанії є співробітники, звільнення чи скорочення яких видається справжньою фантастикою. Вони зовсім не родичі директора, не підлабузники й не улюбленці. Просто вони заслужили загальну повагу та авторитет. Хочете й ви так?

Неформальні лідери, люди, яких усі люблять та поважають, результативні співробітники та просто «свої» хлопці. Як стати одним із них, що потрібно робити, а чого уникати, — розповідає Work.ua.
Не бійтеся відповідальності
Безумовно, щоб брати на себе відповідальність, ви повинні бути максимально залучені до того, чим займаєтесь. Якщо ви не любите свою роботу, вам не подобається те, чим займається компанія, ви не поділяєте її цінності — ніяка додаткова відповідальність вам не допоможе. Краще направити енергію на пошук нової роботи, якщо не професії в цілому.
Але. Якщо ви горите тим, що робите, вам подобається компанія, в якій ви працюєте, колеги та керівництво, дійте.
Просіть нові проєкти, доводьте їх до кінця, реалізуйте завдання з максимальною віддачею. І не бійтеся зробити помилку.
Що більше ви проявите себе, то ціннішим виявитеся для керівництва та компанії в цілому.
Станьте особливими
Нещодавно автор цієї статті почув думку, що в людях найголовніше — це очі, що горять. Якщо горять очі — значить у них є життя, прагнення, гумор, радість, словом, у них є почуття. Але людей із палаючими очима не так багато.
Якщо ви хочете стати незамінним, у вас мають горіти очі. Ви маєте бути особливим. Відрізнятися манерою спілкування, добротою, готовністю до взаємовиручки, оригінальністю мислення чимось обов’язково позитивним, але не обов’язково безпосередньо пов’язаним з професією. Про вас повинні говорити, вас повинні знати, з вами повинні хотіти спілкуватися, хотіти звертатися до вас. Попрацюйте над особистим брендом. А краще — над доброзичливістю та відкритістю.
Ніколи не брешіть
Ніколи. Не брешіть, не переказуйте чутки, не пліткуйте, не беріть участь в інтригах. Але головне — не брешіть. У вас має бути бездоганна репутація чесної людини. Ваше слово має бути непорушним. Якщо ви щось кажете, ви маєте бути впевнені в достовірності сказаної інформації. Інакше не вийде.
Навчайтеся
Постійно навчайтесь. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Не видихайте. Намагайтеся постійно дізнаватися про щось нове, розширювати власні рамки, опановувати нові сторони професії. Або взагалі вивчайте нові напрямки. Не дайте собі зупинитись. Інакше, навіть за всіх ваших позитивних якостей, одного разу вам доведеться шукати заміну через відсутність необхідних навичок та знань.
135 коментарів
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
Наемным проще пришел отсидел свои 8 часов и до дому, а ты вставай в 5 утра и работай до 23-00, расслабиться нельзя - в любой момент может позвонить клиент по текущим или будущим сделкам.
якщо людина працює на низькокваліфікованій роботі, то їй ніколи не стати незамінною.
Эй вы - "успешные" - для начала скажите "НЕТ наркотикам ! "
Жаль ,что здесь нельзя их назвать своими именами !
Всегда ищут рабочую лошадку..для понукания и только проблем добавится
Виживають ті, що вміють тихо пересидіти...
А хто вміє тихо пересидіти, бути і вашим і нашим, як то кажуть - той при будь-яких розкладах залишиться на своєму місці і дослужиться до своїх благ.
Почему бредовые ?
1. "Не бойтесь ответственности"
Ответственность нужно брать - выполняя ТОЛЬКО СВОЮ РАБОТУ (т.е. по должностным обязанностям своей должностной инструкции).
2. "Станьте особенными"
В вашем понимании (в соответствии с вашим описанием) - вы советуете стать [нецензурна лексика видалена модератором Work.ua] и стукачом.
3. "Никогда не врите"
Бесполезный совет для человека - который и так честный (без ваших советов).
4. "Учитесь"
Учитесь. Никогда не останавливайтесь. Никогда не отдыхайте. Постоянно будьте в напряжении.
И когда-нибудь словите инсульт. Или инфаркт.
хотя есть исключения-мои личные симпатии:того,кого я знаю много лет,может у меня задержаться
Активного сотрудника могут повысить, а могут тупо "ехать на нём и выжимать все соки".
Нужны статьи для начальства типа: "Как заметить инициативного сотрудника", "как не только требовать, а и поощрять, замечать старания, благодарить за внимательность, исполнительность". Может и у сотрудников тогда будет мотивация работать в удовольствие.
Как начальство заправит, так и доедем)))
Але ті мізки протравлені конспірологією "вищої категорії". "Рузькім міром".
"Всьо пропало".
Рабська ідеоллогія.
Навіть якщо і всьо і пропало, то й нехай бо.
Бог хіба дасть ношу, яка непосильна?
Не туди віра викручена в таких віруючих...
По-перше, на все є досить чітко прописані закони у яких поняття хороший, відповідальний і так подалі працівник не використовується.
Кожен працівник повинен відповідати вимогам.
"А судьй кто" - це відповідь на всі ваші міфічні міркування.
Были случаи когда директор менял команду в фирме без потери эффективности.
Главное здесь-четко выполнять решения руководства и ты можешь продержаться некоторое время, пока не найдешь работу получше.
Правду не завжди шеф може витримати.
Чиста репутація- річ сумнівна. Бо негатив можуть просто придумати.
Але треба пробувати. Шукати роботу яка подобається.
А якщо роботодавець ставить у приклад цю статтю (у прямому сенсі слова). Дає її на читання, щоб ти таким став, то це тоді непідходяча компанія для роботи, я правильно розумію?
А чи підходить вам такий підхід керівництва і така компанія, вирішувати тільки вам.